Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на картер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сваляне на картер?

    Минават ли полуоските през картера че ме марзи да се мушкам под колата да гледам,или излиза без никави главоболия.За фиата от подписа

    #2
    А шамари де! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Не минават!Какво си я закъсал?

      Коментар


        #4
        омаслено е доста сериозно.Явно гарнитурата е за смяна.Амам ме марзи чудя се дали да се цапам или да отворя малко работа на масторите

        Коментар


          #5
          Преди известно време сменях картер. Оставих колата в сервиз, че не ми се цапаше. За моя голяма изненада като се отбих в сервиза видях дясната полуоска разкачена. Направо ми прилоша. Твърдяха, че не можел да се смени по друг начин. Не съм се ровил след това, но и според мен би трябвало да се демонтират само планката и тръбата и след това и самия картер.А иначе картера не е с гарнитура, а със силикон.
          FIAT Marea 1.9 / TD75 (11/96)
          FIAT Punto 1.9 / DS60 (06/99)

          Коментар


            #6
            gdd55 написа:
            омаслено е доста сериозно.Явно гарнитурата е за смяна.Амам ме марзи чудя се дали да се цапам или да отворя малко работа на масторите
            Трябва да си сигурен дали е от това или не е от семерингите на коляновия вал.По вероятно е.И при мен е със силикон и е омаслила, но е от семеринга, който ще сменям на следващото ремъчно обслужване.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Nino написа:
              gdd55 написа:
              омаслено е доста сериозно.Явно гарнитурата е за смяна.Амам ме марзи чудя се дали да се цапам или да отворя малко работа на масторите
              Трябва да си сигурен дали е от това или не е от семерингите на коляновия вал.По вероятно е.И при мен е със силикон и е омаслила, но е от семеринга, който ще сменям на следващото ремъчно обслужване.
              омаслено е от шофьорската страна не от кам ремъците и е омаслено само отпред не е отзад как мислиш дали може да се размина само със селикон?

              Коментар


                #8
                аз сам сменял картер.по производство гарнитура няма.несам маистор но успях сам да си я сменя.да ви кажа беше доста трудно
                фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

                Коментар

                Working...
                X