Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно забележките на Админчето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно забележките на Админчето

    Искам да споделя, че напоследък ми правят лошо впечатление червените надписи из постовете. Съгласен съм, че форума има правила и забележките от админа се отправят, когато те не се спазват, но все пак мисля че не винаги тонът е много толерантен и подходящ. Когато чета забележките от админа често ги асоциирам с ядосана учителка крещяща и извиваща ухото на непослушен ученик. Следя и други форуми редовно и с голям интерес и това не съм го забелязал другаде, и именно за това ми прави лошо впечатление. Просто прозовавам за повече толерантност и спокоен тон.
    Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

    #2
    Аз имах проблеми в AlfaRomeo.bg с админчето и ме изгони. Не им е лесна работата на админите но ще ги помоля наистина да мислят преди да правят нещо, и то добре да го обмислят а не да действат на автопилот. И аз съм срещал неща написани с червено които просто не мога да разбера защо са написани (НЕ ТУК А ПО ПРИНЦИП). Но всеки си е човек...всеки прави грешки. За това са хората да се учат. Еххх админи...хич не е лесна вашата...само нерви да имаш....ама и нашите се късат А някои администратори се изказват по такъв начин, че направо ти иде от сърце да им теглиш една до девето коляно! Но след това ще бъдеш изгонен Нали му пречиш на авторитета, макар че си го благословил само на ЛС без никой друг да види...
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар


      #3
      Ако може администратора да обясни какъв е проблема тукаАз не виждам нищо нередно. Какво гласи правилника?
      Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

      Коментар


        #4
        Sraaaaa написа:
        Ако може администратора да обясни какъв е проблема тукаАз не виждам нищо нередно. Какво гласи правилника?
        Проблема там е заглавието. Трябва да напише точно какво търси. А така трябва всички да отварят темата, за да видят, че става дума за пета врата на Темпра. Аз предлагам това заглавие: "Купувам 5-та врата за Темпра".
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

        КУПУВАМ: Теглич за Темпра
        КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
        КУПУВАМ: Спортен волан

        http://www.tempra-clube.hit.bg
        http://www.tempras.myfreebb.com

        Коментар


          #5
          Ами защо той го коментира изобщо а не го направи? Знам че не е мое задължение, но понеже и аз съм модератор и процедирам по този начин. Вместо да се правя на луд оправям грешките на хората. Не е лесно ама каква му е работата на модератора? Нали за това е модератор!
          Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

          Коментар


            #6
            ...Темпра и все пак не мисля че заглавието е чак толкова неясно.Мисля, че когато има проблем човек трудно би се съобразявал с такива дребни нещя. По-скоро мисля, че трябва да се съобразим с такива неща, още повече като човек търси помощ. Иначе евала на админчеата, добре си вършат работата относно тона във форума. По-скоро трябва да са по-търпеливи..
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Разбрах те! Прав си! Извинявай.
                Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

                Коментар

                Working...
                X