Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужаса по БГ-пътищата продължава :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ужаса по БГ-пътищата продължава :(

    Един е загинал на място, а друг е тежко пострадал при катастрофа вчера в района на с. Батишница. Произшествието е станало около 13.30 часа. Лек автомобил «Фиат Браво» с великотърновска регистрация, който се е движел от с. Батишница към гр. Две могили при движение е излязъл от пътното платно и се е блъснал в крайпътно дърво. В резултат на удара колата се е самозапалила. След намесата на екип от «Пожарна безопасност и защита на населението» от районната служба в гр. Две могили пожарът в превознато средство е бил изгасен. Пристигналите на място екипи на полицията, пожарната и спешна помощ са открили в колата изгорял до неузнаваемост труп с неустановена самоличност, а до автомобила е намерен тежко пострадал 23-годишният С.Ю. от гр. Стражица. Пострадалият е бил отведен и настанен в МБАЛ - Русе, където е установено, че има тежка черепно-мозъчна травма и е опериран по спешност. На местопроизшествието е извършен оглед от оперативно-следствена група, причините за ПТП се изясняват. Води се дознание. ОДП-РУСЕ
    Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
    Brava 1.4 12V SX

    #2
    Днес като пътувах за Боровец на два пъти щяха да ме блъснат брутално заради неправилно изпреварване (изпреварваха мен). По пътя през панчарево не може да се вдига повече от 60, тръгнали да изпреварват с над 80 на завой. Смятам даже че спасих трима идиота с един голф 3, решили да ме изпреварват на остър завой, разсвирих им се и им препречих пътя за да не се забият в насрещен камион, щяха и мен да повлекат. При започване на маневрата за изпреварване, между голфа и камиона имаше по-малко от 5м... Призовавам и останалите съфорумци - ако видите че някакъв изпреварва, а насреща му идва нещо - стреснете го! Поне жена му ще го набие със сигурност. Ще сте спасили себе си и поне един човек още.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар

    Working...
    X