Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за зимата на Хелиос-последен тест!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добавка за зимата на Хелиос-последен тест!

    gdd55 написа:
    веднага обяснявам до момента,при концентрат за 200л зимната добавка сипани на 60л от мен:1.сутрин няма такова силно тракане2.няма разлика в звука при 2000 оборота и 4000+ много отихна колата3.разхода извън града ми падна с 1л за града незнам не съм я карал още4.като я запаля сутрин точно на самото палене за 5 секунди нафтата мирише много гадно все еднно едновремешните автобуси Чавдар,но това е само на самия стартНе винаги българското е кофти
    Минах 208км, 120 от които бяха извънградско,отивам да си долея и познайте до гарловината 11,6литра тая кола такав разход не ми е давала никога това е 5,6л/100км.Извън града карах със 110-120,а за градското в Бургас вече е доста натоварено баш градско си е със задръстванията със всичкото му, но в ненормални задръствания не съм бил по време на експеримента.Препоръчвам ви е на всички тая добавка,само незнам как ще я сипвате,защото аз сипах за 200литра на 63 литра/пълен резервоар/ и незнам дали не е опасно такаА това е линк на колегата ohoo http://www.helios.bg/index.php?optio...id=9&Itemid=52 който е изровил в нета за тази добавка

    #2
    ухааа, ще я пробвам, колега, а на каква цена е и от къде мога да я намеря
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      тоя концентрат за 200л гориво е 5,60лв.Купих го от петрол ,но го има почти навсякъде

      Коментар


        #4
        аз сега взех една добавка на шел - 500мл, 500л трябва да стигне, ама аз по повечка ще слагам и след това взимам от Хелиос щом си доволен от него. пп.: Весело посрещане на новата година
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Аз сложих РЕДЕКС.Никаква промяна.Струва 4,60 за 200л.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #6
            По съвет на Жорката от Бургас, преди 30 мин. сложих от добавката Хелиос. Хелиос за 200 л - 4,91 лв, а Хелиос за 50 л - 2,80 лв от бензиностанция Лукойл-Петрол. Има разфасовка Хелиос за 20 л, но цена за нея не знам.Взех си Хелиос за 200 л и отварям резервоара и меря на око и за секунда ливнах и гледам бах мааа му тя се сипала цялата Супер неудобно е ако си вземеш Хелиос за 200 л. Нито има мярка, нито нищо. Аз знам, че няма да й стане нищо на колата с добавка за 200 л на 50 л нафта, ама много се ядосах, че са го направили така. Изглежда ми като нарочно направено така.

            Коментар


              #7
              Според мен нали е българска Представям си пак по български обичай са си казали: "Те тия кво искат за 5 лева да има и мярка,ай да ми се мащат от главЪта,като искат да си купят по скъпа".ЛОгото едно нещо няма значенеи дали го правиш с пари или без направи го като хората,май скоро няма да проработи в нашата страна еврочленкаДофиате ти тази зимната ли сипа или лятната пише ли -25С на етикета защото само това е разликата в етикетите и капачката на -25 е черна.Питам те защото си е взел много евтина да не си взел лятната ?

              Коментар


                #8
                Ами, че те хората специално за Вас са направили и разфасовките за 20л и 50л.К’во ривете?!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  gdd55 написа:
                  Дофиате ти тази зимната ли сипа или лятната пише ли -25С на етикета защото само това е разликата в етикетите и капачката на -25 е черна.Питам те защото си е взел много евтина да не си взел лятната ?
                  На етикета пише до -25 и е с червена капачка в черна тубичка.

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    Ами, че те хората специално за Вас са направили и разфасовките за 20л и 50л.К’во ривете?!
                    Много ти е смешно, а

                    Коментар


                      #11
                      Kaрай слагай по много за да се чувсва изобилието

                      Коментар


                        #12
                        Сега ще ви стане и по-смешно :D :D :D Взел съм ЛЯТНА и съм я надрънкал цялата. Сега ходих до колата и видях, че е лятна Сега ако сложа и зимна дали ще стане нещо? Питането ми е сериозно

                        Коментар


                          #13
                          doofiat написа:
                          Сега ще ви стане и по-смешно :D :D :D Взел съм ЛЯТНА и съм я надрънкал цялата. Сега ходих до колата и видях, че е лятна Сега ако сложа и зимна дали ще стане нещо? Питането ми е сериозно
                          Гледай да не докараш консистенция добавка/гориво 1:1 Ти с опитване на всички добавки сигурно си качил цетановото число на 100 Взимай си разсфасовката за 50л. както ти казва Нино Аз слагам КАСТРОЛ TDA и чак преди 5 дни забелязах, че предпазва и от желиране до -26 Голям съм ... КАУН
                          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                          FIAT Punto 99' 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            doofiat написа:
                            Сега ще ви стане и по-смешно :D :D :D Взел съм ЛЯТНА и съм я надрънкал цялата. Сега ходих до колата и видях, че е лятна Сега ако сложа и зимна дали ще стане нещо? Питането ми е сериозно
                            Къде гледаш бре Хем ти казах да внимаваш че разликата е само в надписа -25С и черната тапа Трябва да се замислиш върху подписа си Сега като сложиш за -25С за 50л,мисля че няма да е опасно но за всеки случай не караий повече от 4000 оборота и всичко ще е наред

                            Коментар


                              #15
                              doofiatРаздуй какво стана доволен ли си

                              Коментар

                              Working...
                              X