Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Turbo IE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Turbo IE

    Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна, крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колелото не блокира върти си се спокойно .Един колега от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.Помагайте колеги....
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    Като за начало пусни една тема в "Купува"

    Коментар


      #3
      Re: Turbo IE

      HCO написа:
      Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна, крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колелото не блокира върти си се спокойно .Един колега от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.Помагайте колеги....
      а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: Turbo IE

        pakumba написа:
        HCO написа:
        Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна,крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колеото не блокира върти си се спокоино .Един колага от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.Помагаите колеги....
        а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?
        На спирачния стенд в сервиза крачната е спира отлично, но като дръпна ръчната блокира само дясното , а лявото не прави никакво съпротивление.. помислих си да не би да е скъсано жилото но като дигхах колата идях че е здраво, жилото дърпа лоста но спирачен ефек няма... Крачната си работи перфектно
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          Re: Turbo IE

          HCO написа:
          pakumba написа:
          HCO написа:
          Здравейте колеги, имам следния проблем със Уното. Задния ляв апарат (дисков спирачки) не сработва на ръчна,крачната е супер но като дръпна ръчната жилото издърпва лоста но колеото не блокира върти си се спокоино .Един колага от сервиза каза че този лост бил на червяк или зъбна предавка и премествал буталото на цилиндъра . Възможно ли е да се е счупило или да се изронило нещо вътре.Готов съм да закупя нов/втора употреба апарат стига да работи разбира се.Търсих при италианеца , на стамболииски , Т и Н , Ал.Ауто къде ли не нямат апрат.Помагаите колеги....
          а като засилиш и нацепиш крачна спирачка блокира ли това колело?
          На сппирачния стенд в сервиза крачната е спира отлично, но като дръпна ръчната блокира само дясното , а лявото не прави никакво съпротивление.. помислих си да не би да е скъсано жилото но като дигхах колата идях че е здраво, жилото дърпа лоста но спирачен ефек няма... Крачната си работи перфектно
          еми в такъв случай изглежда колегата ти е прав. аз не съм наясно какво точно има вътре, което да прибута буталцето. някаква регулировка по отделно за всяко колело да трябва?
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X