Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Uno turbo software

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Uno turbo software

    Търся оригиналния софтуер на Uno turbo - Bosch LE2 Jetronic, някой може ли да помогне?

    #2
    Кажи за какво ти е ? Любопитно ми е понеже моята кола е със такава инжекция.

    Коментар


      #3
      Работим с мой приятел по турбиниране на една руска кошница. Инжекциона който сме монтирали е LE2 Jetronic от GSI - BOSCH 0 280 000 304, (понеже не намерихме за сносни пари от Uno Turbo). Оригиналната програма ми трябва, защото е най-подходяща в конкретния случай и с малки изменения в MAP таблицата и Advance Ignition Table ще спестим парички за буст контролер и аванс процесор. За пробите моя advance processor свърши чудесна работа, като турбото (Garrett T3 / 45) беше механично "спънато" на 0.5 bar. Ако можеш да помогнеш ще съм ти задължен. Благодаря предварително.

      Коментар


        #4
        Преди един познат ми беше дал едно файлче каза ми че прочел софтуера от някъкав компютър на кола но не съм сигурен изобщо за какво става дума Кажи една поща и ще ти го пратя да го разгледаш мисля че беше някъкав BIN файл. А и да те питам имам една такава инжекция 0 280 000 325 обаче с нея колата не иска да пали преди работеше и гаснеше внезапно после трудно пали и пак Та въпроса ми е от какво може да е дали е нещо в софтуера или нещо друго в самия компютър

        Коментар


          #5
          Много малко вероятно да е софтуер или ECU. Има много други неща, които трябва да се проверят, като датчици и изпълнителни механизми по самия инжекцион. Мейла ми го има в профила.

          Коментар


            #6
            Ок ще ти пратя този файл скоро.А за моя инжекцион така прави с един модул а като сложа друг и си работи който е в момента сега колата

            Коментар

            Working...
            X