Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дебитомер, Браво ТД100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дебитомер, Браво ТД100

    Здравейте, колеги. :D искам да попитам дали имам дебитомер на колата, защото ще си слагам спортен филтър и майстора ми каза, че ще ми изгори дебитомера, ако имам...та искрено се надявам да нямам...ТД100 е колата, 97год, 182А е двгтопп а, ако имам - къде е
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Re: дебитомер, Браво ТД100

    BEX---GT---TDi написа:
    Здравейте, колеги. :D искам да попитам дали имам дебитомер на колата, защото ще си слагам спортен филтър и майстора ми каза, че ще ми изгори дебитомера, ако имам...та искрено се надявам да нямам...ТД100 е колата, 97год, 182А е двгтопп а, ако имам - къде е
    Имаш!!!Махаш акумулатора и ще го видиш - някъде около подложката за акумулатора.

    Коментар


      #3
      Точно там е . Представлява тръба с дължина около 10см. на която има куплунг .А ти попита ли го какво ще го накара да "изгори" ?

      Коментар


        #4
        Ако е от филтрите-менте, вероятността да се прецака е голяма. Затова е важно да е оригинален, че дебитомерът струва 3 пъти повече от ориг. филтър
        _______
        146 JTD

        Коментар


          #5
          Оригинален дебитомер - около 400 лв.Неоригинален дебитомер - около 230 лв.

          Коментар


            #6
            Само не мога да разбера за какво е този спортен филтър на дизелова кола. Ако е читава достатъчно добре си върви, а пък и дизела не обича много газене. Но колата си е твоя...............
            ex Fiat Bravo TD 100 SX
            ex Fiat Marea TD 125 ELX
            Fiat Marengo TD 100
            Lancia Zeta 2.0 JTD

            Коментар


              #7
              дааааам и аз огледах, и Аз го видях ми, искам да сложа за по-добър звук, да се чува турбинката повече , аз отдавна казах, че вървеж не търся, достатъчно си върви машинката ми :D да, но аз, идиотът, забравих да го попитам защо гори и какво да направя , не съм тъп, ами не знам, но здраве да е, ще проучвам още въпроса, че наистина няма смисъл да се вкарвам в тези огромни разходи - 400лв а иначе, аз само оригинален бих си сложил - КиН - конус си търся
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар

              Working...
              X