Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo 1.6 двувалка ( позанемарена) 1400 лв. -София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo 1.6 двувалка ( позанемарена) 1400 лв. -София

    UPDATE : Колата още се продава , мисля да и върна номерата в КАТ , като при това положение цената е по договаряне . Склонен съм на много сериозни отстъпки , че ми е жал да я гледам как седи пред входа.конкретна цена няма да казвам но съм склонен да коментирам всяка сериозна оферта.Fiat Tipo 1.6 бензин двувалка инжекционпървоначална регистрация 04 .1990бялаел стъкла , серво , чупещ волан ( Abarth) дигитално табло не е карана от поне 1 година и трябва да се стегне за да тръгне, при интерес ще дам подробно описание на всички грижи по нея.за контакти : на ICQ 10102088 , pavlov@incanus.biz ( тук влизам рядко , за това- моля ползвайте ICQ ili e-mail за контакт) при интерес мога да пратя снимки по е-маил.(София)По молба на Abarth : описвам какви грижи има колата : 1. Пробвах се да я запаля тези дни , върти ама неще да запали ( предполагам ,че от седенето нещо се е спекло, и трябва да се чисти ) 2. За смяна - спирачни накладки и дискове, термостат, датчици за температура - тия дето включват перката 3. Сложен е някъв спортен въздушен филтър, който си мисля, че е хубаво да се смени с обикновен .т.е. да се сложи и кутия за филтъра.4. Пластмаси : липсва кората над дясното колело , вътрешната ръкохватка на лявата врата е спукана и за смяна.5. Акумолатор и консумативи ( филтри и ремъци , ще трябва да се сменят ) 6. Забележки по външен вид - заден десен калник - леко охлузен, пукнат стоп.Колата има един удар отпред - ляво , заради който са сменяни ламарини , броня и радиатор.Не е палена вече от година.

    #2
    Напиши и всички забележки :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Да не си мислиш че я даваш евтино.Аз мойто га дадох за 1300лв. и беше след ремонт който ми излезе 450лв.Имаше само изгорял таван от слъцето за пребоядискване.И я продадох миналата година за повече от месец чакане.
      FIAT BRAVO 2.0 20v
      http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

      Коментар


        #4
        team написа:
        Да не си мислиш че я даваш евтино.Аз мойто га дадох за 1300лв. и беше след ремонт който ми излезе 450лв.Имаше само изгорял таван от слъцето за пребоядискване.И я продадох миналата година за повече от месец чакане.
        Може и да имаш право - за сериозни купувачи - сериозен коментар на цената . Въпреки, че не бързам , бих я дал с удоволствие на някой който има мерак да си я оправи и да си я кара.

        Коментар


          #5
          а снимки би ли качил ??
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            x 1/9 написа:
            а снимки би ли качил ??
            Да , ще кача снимки тези дни , ама искам да и плисна една кофа вода преди това а сега е голям студ .

            Коментар


              #7
              Tipo1.6_for_sale написа:
              x 1/9 написа:
              а снимки би ли качил ??
              Да , ще кача снимки тези дни , ама искам да и плисна една кофа вода преди това а сега е голям студ .
              а после как ще я отвориш да я снимаш вътре а? ...като замръзне де
              FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

              Коментар

              Working...
              X