Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за компютъра на Airbag-a на Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за компютъра на Airbag-a на Фиат Браво

    въпроса ми е ако имам такъв от морга и ECU-то казва че е блъснат имали начин да се изчисти тази грешка? тъй като пробвах но неможе да се изтрие а невярвам да го направили ако се блъснеш после и лъзглавницата да сменяш и компютъра. тъпо е Мерси

    #2
    Re: Въпрос за компютъра на Airbag-a на Фиат Браво

    handel написа:
    въпроса ми е ако имам такъв от морга и ECU-то казва че е блъснат имали начин да се изчисти тази грешка? тъй като пробвах но неможе да се изтрие а невярвам да го направили ако се блъснеш после и лъзглавницата да сменяш и компютъра. тъпо е Мерси
    Ванто трейд. Бях там на 16 май, за да ми изчистят грешка /бях допуснал късо във веригата на мигачите /.Удоволствието струва точно 20 лв. и трае около 2 минути.Успех!Апропо, в Дунев мотор спорт не успяха да я изчистят.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      аз имам диагностичен компютър но въпшроса е като не иска да изчисти грешката дали е за хвърляне? защото пише че някой модели компютри неможе да изчисти грешката.

      Коментар


        #4
        handel написа:
        аз имам диагностичен компютър но въпшроса е като не иска да изчисти грешката дали е за хвърляне? защото пише че някой модели компютри неможе да изчисти грешката.
        Не знам тогава! Ако ходиш във Ванто трейд, търси Явор.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар

        Working...
        X