Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЦСКА С 30-та ШАМПИОНСКА ТИТЛА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЦСКА С 30-та ШАМПИОНСКА ТИТЛА

    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ!

    #2
    Аре малко да подразниме левскарчетата от форума./ ако има такива де./ Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Честито,честито. Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      Alexius, изпреварил си ме с поста! Честито на всички ЦСКА-ри!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04П.С. На "Армията" беше много велико!

      Коментар


        #4
        Честита Титла!Предполагам тъй като Фиат е неразделна част от Ферари :D , а то ферарите е класика в червено, така че тоя форум сигурно има доста фенове на червения цвят, от което евентуално следва че форума е пълен с цесекари.Бе както и да е голяма глупост написах Честито на всички Цесекари, пък то е ясно и да паднем и да бием...колите си няма да караме :D (сещате се защо)
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Честито момчета!!!Пък за левкарчетата остава надежда за Купата....(ама май и нея ще вземеме)...само ЦСКА
          FIAT BRAVO 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Малеей Митко аз се чудех защо толкова често ти се чупи колата а било защото си ЛЕВСКАР.По бързо подавай молба да те приемем в ЦСКА защото сега наплива е голям. :D
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #7
              Спокойно момчета сега ще ви утупаме за купата с 3;0 САМО ЛЕВСКИ
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #8
                КУПАТА Е СИНЯ
                FIAT TIPO 1,6

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  Лелееее, само аз ли съм левскар
                  Нееее! Само ЛЕВСКИ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Типото ми е червено наистина, но просто харесвам червените коли.Но в духа на форума - Честита титла!
                  TORINO_MOTOR написа:
                  КУПАТА Е СИНЯ
                  FIAT Tipo 1,4mi - EX
                  Alfa Romeo 146ti - EX
                  Alfa Romeo 156 2,4JTD

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Лелееее, само аз ли съм левскар
                    И аз Шегувам се вече се показахме СИНИТЕ (Даже и темпрата е синя) САМО ЛЕВСКИ ! Левскари, помнете !ЦСКА - 1948Левски-1914 - Имаме повече опит Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                    КУПУВАМ: Спортен волан

                    http://www.tempra-clube.hit.bg
                    http://www.tempras.myfreebb.com

                    Коментар


                      #11
                      Много не ми се ще да го кажа, ама хайде.....Честита ви купа.И да не забравя..... да не пропуснете да викнете съдията на празненството.

                      Коментар


                        #12
                        Купата е синя и това го знаех със сигурност от "вещи" лица няколко часа преди мача. Няма случайни неща в тъпата ни държава Само ЦСКА!!! Само да не ме подгонят левскарите сега

                        Коментар


                          #13
                          Нашите излязоха немотивирани. Сами си загубиха мача. Направиха непростими пропуски пред Иванков.... А второто полувреме беше грозно-грозно....За сметка на това LIVERPOOL показаха как се играе футбол!!! Поздравления на всички червени фенове на английския футбол!

                          Коментар


                            #14
                            Mitko написа:
                            nas (TM) написа:
                            Купата е синя и това го знаех със сигурност от "вещи" лица няколко часа преди мача. Няма случайни неща в тъпата ни държава Само ЦСКА!!! Само да не ме подгонят левскарите сега
                            Насе и ти ли бе? Явно да разбираш от коли не е като да разбираш от футбол Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                            Ха ха ха, не съм толкова запален фен, аз съм цесекар по default, по наследство от бащата Иначе предпочитам да правя други неща, от колкото да се занимавам с футбол

                            Коментар


                              #15
                              САМО ЦСКА :D :D :D Аз също не съм привърженик на футбола но съм от ЦСКА заради баща ми-защото той е от левски и като малък много обичах да го дразня като Левси загубят.Е, и шамарки съм "похапвал" за това де ама....си останах привърженик на ЦСКА
                              SKODA 105L '78
                              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                              FIAT 126p '89
                              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                              GRANDE PUNTO 1.2 '06

                              Коментар

                              Working...
                              X