Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ECU TIPO 1.6IE

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ECU TIPO 1.6IE

    Привет фенове имам проблем с моето типо не мога да намеря ecu за този джигател няма никаде аи несам сигорен дали проблемите с жисокия разхот са само от него но при положение 4е компа не е от типо изоп6то зна4и това е наи вероятния провлем та колата е 88г 1.6ei90hp двувалов кода на двигателя е 149B и е много странен инжекцион ако това е ориентир вазду6ният филтар е елипса и мн. трудно се намира и е много скап та така ако някои има някакви идеи 6те сам благодарен до скоро

    #2
    Наи-вероятно става вьпрос за 149.С2.046 ! Но просто не смея да се намеся при толкова изчерпателни консултации !!! Не питай старило, питай патило! В случая, за този мотор, мога да ви помагам с евтини елипсовидни филтри! Но "мотото"-149С2.046-това е мотора,стоеше много ефектно!!!???

    Коментар


      #3
      пи4ве здравеите да сигорен сам компа изоб6то не е от типо а е от регата незнаино коква а относно ламдата и др. дат4ици вси4ко е ново така 4е остава компа така4е даити предложения

      Коментар


        #4
        за6то мисля 4е е компа.стария собственик ми каза 4е таикато е имал проблеми с ниските се е оказало 4е компа прави проблем и те го отварят за6тото него намира втора употреба исе опитват да го оправят и мисля 4е тогава са го осрали друго как да се сварйа с вас даите телефон или някакви координати

        Коментар


          #5
          Другия вариант е да се жидим на някоя сре6та

          Коментар


            #6
            Стъпковото моторче къде точно се намира?

            На този вид двигател
            прелитам ниско под радара

            Коментар

            Working...
            X