Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за ФИАТ 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за ФИАТ 500

    Здравейте!Понеже всекидневно изниква по някоя нова тема за новото поколение ФИАТ 500, мога ли да ви помоля, ако срещне подкрепа предложението ми, във форум Новини или още по-добре ФИАТ, да се направи подфорумче, където да се събере всичко, което е писано и предстои да се напише по темата Пускам и една малка сладка анкетка
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #3
    Резултатът е повече от трагичен :D След цяла седмица, 3500 потребители, само 80 посещения на темата и няколко гласа Няма значение, видимо няма място за подфорум, ако ще се радват двама-трима Все пак благодаря на колегите с чувство за хумор, дали отговор В Сега остава да помоля, ако има народна воля, поне да се фиксира една тема във ФИАТ по същата проблемация и там да се пише всичко за новия 500 Ако админите и модовете решат, ще има 5-има признателни Айде весело на всички!
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #4
      DEYAN IYI написа:
      Резултатът е повече от трагичен :D След цяла седмица, 3500 потребители, само 80 посещения на темата и няколко гласа Няма значение, видимо няма място за подфорум, ако ще се радват двама-трима Все пак благодаря на колегите с чувство за хумор, дали отговор В Сега остава да помоля, ако има народна воля, поне да се фиксира една тема във ФИАТ по същата проблемация и там да се пише всичко за новия 500 Ако админите и модовете решат, ще има 5-има признателни Айде весело на всички!
      По принцип - няма проблем, а и аз винаги аплодирам идеята да се пише в една тема по един и същи въпрос. Не е проблем и да я направи "Важна" и да стои отгоре! Обаче нали знаеш, че все ще се намери някой зажмалец, (ша ме прошавате за израза) който да се с...... на метеното и да пусне чисто нова тема, а няма опция една тема да сеприсъедини към друга. Освен това съм забелязал, че когато на една тема и се даде статут на "Важна" - тя просто спира да се чете (или почти)! Факт! Пусни една тема (ама виж за съществуваща вече такава, че ми се струва, че вече има) и ако речеш я правим важна! Ха 3 и музиката да свири!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар

      Working...
      X