Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво видях снощи :))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво видях снощи :))

    Карам си снощи количката по булеварда от Метро към ВСИ (Пловдив) и по едно време моята мадама ме ръга и вика:"Митак, глей тия карат труп". Поглеждам аз и виждам в дясно един опел кадет и от багажника му висят два крака. Ама баш като на труп. Отпуснати. Викам и "Ба си мамата. Аз ще карам след тях, ти звъни на полиция". Тръгвам аз след тях а тя почва да си рови в чантата за тел. Ама аз карам плътно де, да не ги изтърва. И по едно време капака се вдига и се показва няква ухилена физиономия. Някъв дивеч ни маха и ни показва вдигнат палец, демек всичко е ОК. Баси лудия тип. Като вдигна багажника и аз гледам вътре некви елхи наблъскани, ама в цялата кола. И щот няма място хайвана се умъкнал върху елхите в багажника. Схванах се честно. Баси лудите копелета. Опитахме се да ги снимаме, ама телефонът и хич го няма в тъмното.
    Fiat Brava 1.6
    Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
    Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

    #2
    Това до нас станало и аз да пропусна ... Хахах елхички, крака, пръсти, сигурно и резачката е била наблизо.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Очаквайте златните шаранчета от Влади Въргала!!!
      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
      Volvo S60 Sport 2.4D

      Коментар


        #4
        Един приятел ми разказа подобна история с колата на баща му. Виел някакъв лагер отзад та майстора се качил в багажника и ги накарал да карат из града за да слуша откъде точно идва шума...

        Коментар


          #5
          morg написа:
          Един приятел ми разказа подобна история с колата на баща му. Виел някакъв лагер отзад та майстора се качил в багажника и ги накарал да карат из града за да слуша откъде точно идва шума...
          И аз имам подобна. Едно лято край морето спахме в колата край пътя. Понеже няма място за всички, един от нас (не аз) влезе в багажника със стърчащи крака отвън. Предната вечер си играхме с един червен спрей и пича в багажника се беше намацотил с червената боя. На сутринта един човек си изкара акъла, бил спирачките и така ни събудиха
          Fiat Marea TD100, 1.9, 1997, седан

          Коментар

          Working...
          X