Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МНОГО ВАЖНО относно потребителските профили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    МНОГО ВАЖНО относно потребителските профили

    защо тези които не са попълнили метожителство ще бъдат изтрити.Само любопитство

    #2
    pugsy написа:
    защо тези които не са попълнили метожителство ще бъдат изтрити.Само любопитство
    Защото така без да се знае примерно ти от къде си не е хубаво Иначе можеш да получиш повече помощ, ще те знаят в кой град си и ще знаят какво да ти препоръчат
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

    http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

    Коментар


      #3
      A на мен ми е интересно, защо трябва да е на кирилица задължително??? Не че е проблем да го променя, но дали ще е написано Varna или BapHa (пак на латиница), или Варна, все пак важното е че го има нали??? И най-важното - Че е Реално!!!Защо не вземете да поопрайте малко php-то и темплейта, а също така можете да помислите и върху тоя въпрос:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...e=webform-auto

      Коментар


        #4
        Абе,Петров,я ако ти го шляпнем постинго на глаголица добре ли ще се чувстваш?Най-истинската българска азбука. Мене на глаголица ми е приятно, ама ше си чатим сам. С арабски йероглифи също не е зле! Завранкулки, чекиджеци, абе красива работа... Що вместо да питаш: "но дали ще е написано Varna или BapHa (пак на латиница), или Варна, все пак важното е че го има нали???", не вземеш да ми приемеш "в аванс" поздрава "Честит 24 май!" ???Ай със здраве!!!
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          Между постовете и Местожителство в профила има голяма разлика. А ти що ми четеш половината отговор, вземи отношение и по другия въпрос Честит празник и от мен!!!

          Коментар


            #6
            Re: МНОГО ВАЖНО относно потребителските профили

            deqnak__ написа:
            Уважаеми, потребители на форум Фиат България, уведомяваме ви че до края на месец май 2005 година всички непопълнили в профилите си полето "местоживеене" ще бъдат изтрити. Както и тези, които са попълнени на латиница или с неверно съдържание! Остават 10 дни. Моля променете си профилите. Може да се свързвате с модератори и администратори за съдействие чрез лични съобщения или директно тук, Прочетете също и раздела ВАЖНО. Благодарим ви. Администратор Деян Нека пестим времето си и пишем на кирилица!
            Sorry ama ne mi trygwa kirilicata....
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              Мисля, че админите трябва да сложат 1-во Кредора и чак след това да искат от потребители да пишат на кирилица и Местожителството в профила да е на кирилица.Все пак ако на вас не ви предоставят необходимите условия на работното ви място как ще работите ???

              Коментар


                #8
                Съгласен съм, че трябва да се пише на кирилица!!! Обаче Нека да има Кредор, така няма да има извинения от рода на нямам кирилица и т.н.Смятам че това ще улисни и работата на модерторите, като няма да си играят да "превеждат" от латиница на кирилица ами направо ще трият

                Коментар


                  #9
                  Petrov написа:
                  A на мен ми е интересно, защо трябва да е на кирилица задължително??? Не че е проблем да го променя, но дали ще е написано Varna или BapHa (пак на латиница), или Варна, все пак важното е че го има нали??? И най-важното - Че е Реално!!!Защо не вземете да поопрайте малко php-то и темплейта, а също така можете да помислите и върху тоя въпрос:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...e=webform-auto
                  Гледай внимателно реда с бутони срещу надписа Писане на съобщение
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Petrov написа:
                    Съгласен съм, че трябва да се пише на кирилица!!! Обаче Нека да има Кредор, така няма да има извинения от рода на нямам кирилица и т.н.Смятам че това ще улисни и работата на модерторите, като няма да си играят да "превеждат" от латиница на кирилица ами направо ще трият
                    Гледай внимателно реда с бутони срещу надписа Писане на съобщение
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #11
                      Ами ... сори .... все пак чета и гледам внимателно за разлика от някой .......... Те пък сега да не вземат да ми се обидят .............
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Иво за кво да ти се обидя, вземи виж от кога са моите съобщения и кога си писал ти. 1-вият ми пост е на 20-ти Май, вторият на 23-ти, а ти ми отговаряш чак на 5-ти Юли.Та за моите постове тва което си ми написал :"Гледай внимателно реда с бутони срещу надписа Писане на съобщение" не важи.

                        Коментар


                          #13
                          Petrov написа:
                          Иво за кво да ти се обидя, вземи виж от кога са моите съобщения и кога си писал ти. 1-вият ми пост е на 20-ти Май, вторият на 23-ти, а ти ми отговаряш чак на 5-ти Юли.Та за моите постове тва което си ми написал :"Гледай внимателно реда с бутони срещу надписа Писане на съобщение" не важи.
                          Това го видех .... ама исках да обърна внимамие че вече има кирилизатор ..... та всички да видят ....
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар


                            #14
                            Е тогава можеше да напишеш, че вече има кирилизатор. Маи тва е по-добрият тон

                            Коментар

                            Working...
                            X