Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.9 100hp TD soft

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.9 100hp TD soft

    добре де хора защо тогава на мен ми дава разход 8-10 няма градско няма извън, не го напъвам същата работа .....чак ме хваща яд да го карам , ходих на един майстор ..... явно набеден само в стамболийски... намали ми оборотите, сега върви по малко пуши по-малко но разхода си остана същия .... каде да е закарам кажете ? някой сервиз дето да ми е направят и на прилична цена естествено .... за пловдив става въпрос

    #2
    Центровка на помпата, почистване и корегиране на дюзите, или нови такива. Сменяш ли редовно въздушният филтър?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Добре де, как хем е soft, хем е 100 коня?!? Soft вариантът е без интеркулер и е 75 коня. Сори за отклонението
      _______
      146 JTD

      Коментар


        #4
        re...

        ами когато го вземах така ми казаха даже и по документи е така ...... въздушния филтър съм го сменял , ама тоя сега като мъ намали оборотите, и хем върви по-малко хем пак същото гори и аз си мислех че нещо ще ми почисти дюзите ще погледне кво е положението .... той .... колко ще струва горе долу да се сменят тия дюзи ? някой сменял ли ги е ? и каде в пловдив има нещо като качествен сервиз ? мен ми казаха да мина и елкон за дизел ама аз честно казано знам елкон само 4е за бензините има ? нищо не разбирам ама .......

        Коментар


          #5
          значи те е излъгал - софт е ТД75коня. ТД100 коня си е другото - и аз съм с такъв - втория двг и ми дава същия разход....
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            ми....

            ми тогава как на тия хора им дава разход по 5-6 ? как ги правят тия фокуси незнам ? накрая ще ме изнерви и ще го продам .... макар че ми се свиди щото е супер

            Коментар


              #7
              Re: ми....

              komshiqta написа:
              ми тогава как на тия хора им дава разход по 5-6 ? как ги правят тия фокуси незнам ? накрая ще ме изнерви и ще го продам .... макар че ми се свиди щото е супер
              За извънградско може, но, който се опита да ме убеди, че в града ТД100 мотор му харчи 5-6... просто ще му отговоря, че не е възможно!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8


                ами добре де кажете и аз как да направя да ми гори 5-6 извънградско ? то е на 8 басссииииии

                Коментар


                  #9
                  Re:

                  komshiqta написа:
                  ами добре де кажете и аз как да направя да ми гори 5-6 извънградско ? то е на 8 басссииииии
                  Отговорих ти вече по-горе!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10


                    и много ми тресе волана ....... ся като са и ниски оборотите

                    Коментар


                      #11
                      Нормално е да тресе в ниски обороти, просто не е направено да работи на такива.Да не говорим че мазането на двигателя е доста по-лошо.Върни си ну нормалните обороти ( около 900), така голяма икономия няма да направиш, най-много да си счупиш мотора.....
                      ex Fiat Bravo TD 100 SX
                      ex Fiat Marea TD 125 ELX
                      Fiat Marengo TD 100
                      Lancia Zeta 2.0 JTD

                      Коментар


                        #12


                        да оправих ги вече и ся ми е добре с оборотите , а на температурата как ви седи ? щото на мен неще да ми се дигне изобщо и ми казаха че ще трябва да си сменям термостата ? и е 120 лв тоя ? и ми казаха че е от това че неможе да загрее както трябва и ми гори толкова а да знаете от каде се сменя филтъра за парното щото днеска си купих ама незнам каде е

                        Коментар

                        Working...
                        X