Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабел за ченджър (Браво)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабел за ченджър (Браво)

    Приятели трябва ми кабела от оригиналния касетофон до багажника или някъв преход . Някои знае ли дали въобще има такива преходи.
    Bravo 1.6 16V 103Hp
    Bmw 318 is E36

    #2
    Е така ли няма кой да каже нещо за този кабел? Продават ли се такива преходи или цял кабел, откъде мога да го намеря , все пак имам ченджър а пък не мога да го пусна
    Bravo 1.6 16V 103Hp
    Bmw 318 is E36

    Коментар


      #3
      Явно никои не знае и затова не ти пише!Иначе доколкото знам тея кабели ги правят където инсталират касетофони,обаче са доста скъпи.На една приятелка и искаха нещо от порядъка на 70 лв.за 3 м. То по добре е още толкова пари и mp3 да се вземе,вместо чейнджър.
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        Отиди при някой гаражен майстор, който слага аларми - обикновено повечето монтират и аудио уредби - винаги ще намери начин да ти я свърже и не вярвам да ти вземе повече от 15 лв. за труд - кабелите колко струват си е съвсем отделната тема, но тях можеш да си ги купиш от всякъде, той да ти направи само конектора.
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          трябва ми конектора който влиза в оригиналния касетофон (доста странен) и досега не съм успял да намеря такъв.
          Bravo 1.6 16V 103Hp
          Bmw 318 is E36

          Коментар


            #6
            Аз пък те уверявам, че т. нар. "Евро" конектори се намират под път и над път, а дори и без такъв - всеки гаражен майстор може да ти пригоди кабели с изолирани кабелни обувки и се получава същият ефект.
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Не става въпрос за " евробуксата " а за изхода за управление на ченджъра
              Bravo 1.6 16V 103Hp
              Bmw 318 is E36

              Коментар


                #8
                Хм, при мен това нещо е на два чинча? MP3 player Panasonic...
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #9
                  Zaphod а на оригиналния ти касетофон как беше при мен липсва този кабел
                  Bravo 1.6 16V 103Hp
                  Bmw 318 is E36

                  Коментар

                  Working...
                  X