Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

жена зад волана...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    жена зад волана...

    1. Като начало, надявам се, че вече се нагласи и гримира достатъчно, че иначе никъде не можем да отидем.2. Не, не... по-добре си остави новите италиански обувки с 13 сантиметров ток вкъщи3. Добре де, ще си мълча, но все пак си вземи и едни за преобуване.4. Супер, сега отключи вратата и влез в колата.5. От страната на шофьора. 6. Вратата до волана.7. Виждаш ли това кръглото ? Това е волана.8. Преобуй се.9. Първо, не можеш да си обуеш платформите. Второ - отиди вземи от вкъщи нещо по приемливо10. Не, и тези не стават.11. Не ми изброявай всичките си обувки. Просто си вземи маратонките.12. Повтори точки от 4 до 8.13. Добре, сега постави ключа в дупката под волана и го завърти.14. Нормално е да се върне малко назад, не чупи запалването.15. Остави обратно пожарогасителя, запалване не е това, което си мислиш16. Сега престани да натискаш газта - това не е съединител.17. Имаш автоматик, тук няма трети педал, просто премести ръчката в положение D18. Не сядай отзад, автоматик не означава, че ще се кара сама. Седни зад волана, моля те.19. Махни ръчната спирачка.20. Ръчката между двете седалки21. Не, това не е ,,мръснишки лост
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Това все едно за мен е писано! Хахаха!
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Ауууууу това кърти мивки
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Колега,не всички са такива шофьори.На мои приятел жена му кара адски добре.Това дето е написано е само за онея богатите новаторки шофьорки,който са разглезени(не искам никой да се обижда от това,което съм написал),но все пак си е забавно
        Типо 1.6Тi

        Коментар


          #5
          Tipo_89 написа:
          Колега,не всички са такива шофьори.На мои приятел жена му кара адски добре.Това дето е написано е само за онея богатите новаторки шофьорки,който са разглезени(не искам никой да се обижда от това,което съм написал),но все пак си е забавно
          Една такава дама с богат мъж кара от Орлов мост до Интерпред в София едно Поло на втора и после разправя абе то малко мирише на нещо в колата...............
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            donna

            donna извинявай за въпроса ама ти БМВ фенка ли си или ФИАТ че като гледам те има във всички форуми и се пишеш на много голяма фенка на бмв а кво правиш тук.да не говорим че копираш и темите

            Коментар


              #7
              Re: donna

              Lady написа:
              donna извинявай за въпроса ама ти БМВ фенка ли си или ФИАТ че като гледам те има във всички форуми и се пишеш на много голяма фенка на бмв а кво правиш тук.да не говорим че копираш и темите
              Аууууууу "колежке" donna ма бива ли такива к......ски номера бе. Ту с фиата сме близки ту с бавареца а. p.s. Знам че си колега, а не колежка ама да става лафа ко да правиш.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                Lady се скара на donna! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  лейди, в друга тема писах, че си късогледа, но това беше въпрос на предположение... сега вече съм сигуреН / не сигурНА /... загледай се в ника ми и ще видиш, че съм с 3н някой ще ме светне ли за адреса на бмв форума да ида да видя там кви съм ги писал
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    donnna написа:
                    някой ще ме светне ли за адреса на бмв форума да ида да видя там кви съм ги писал
                    Осмихни се на прожекторите http://bmwpower-bg.net/forums/
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      #11
                      donna извинявай за въпроса ама ти БМВ фенка ли си или ФИАТ че като гледам те има във всички форуми и се пишеш на много голяма фенка на бмв а кво правиш тук.да не говорим че копираш и темите
                      в бмв форума donna не видях , до сега се дзверих...тръгвам да се ровя по другите форуми да видя кой ми използва ника
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        Няма и аз рових.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Ами и аз не видях такова име никъде,ама както и да е , аз да се върна на темата и да кажа че си е яко тва пътуване дето си го описал.Аз онзи ден как съм карала зад една такава колежка като твойта дето я описа, ужас не ме питай, ама сега ми е смешно.
                          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                          Коментар

                          Working...
                          X