Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brava 128 коня???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brava 128 коня???

    Възможно ли е такова нещо? Брава 1.6 16V -> 128 коняТака твърди продавача, на всичкото отгоре така било фабрично... Доколкото знам, тоя мотор е 103 коня (или 90 за някои произвеждани за Германия)

    #2
    вземи му номера на рамата и го провери в епер ще изкочи пиленцето, просто за да му докажеш че те лъже грозно в очите
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      stef написа:
      вземи му номера на рамата и го провери в епер ще изкочи пиленцето, просто за да му докажеш че те лъже грозно в очите
      това какво е? може ли линк?

      Коментар


        #4
        http://91.92.0.122:7080/
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Може и тук: http://vin.alfaromeo-bg.com/Нищо, че пише Алфа, дава и за Фиат
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            Re: Brava 128 коня???

            p написа:
            Възможно ли е такова нещо? Брава 1.6 16V -> 128 коняТака твърди продавача, на всичкото отгоре така било фабрично... Доколкото знам, тоя мотор е 103 коня (или 90 за някои произвеждани за Германия)
            Следващия път като се срещнете, му пожелай 128 цирея на гъза да му излязат и по един на година да му минава....
            Настоящата - Ford Focus ST
            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
            Франкенщайн - R.I.P.
            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

            Коментар


              #7
              Re: Brava 128 коня???

              Korun написа:
              p написа:
              Възможно ли е такова нещо? Брава 1.6 16V -> 128 коняТака твърди продавача, на всичкото отгоре така било фабрично... Доколкото знам, тоя мотор е 103 коня (или 90 за някои произвеждани за Германия)
              Следващия път като се срещнете, му пожелай 128 цирея на гъза да му излязат и по един на година да му минава....
              Ами той човека няма никаква изгода да ме лъже, защото с такъв "странен" мотор просто няма да му купя колата... Аз се надявах нещо да се е объркал, защото цената беше добра. Пак го питах, но той каза, че колата си е точно толкова коня и то фабрично, че е купувана нова от България, че мотора наистина е рядко срещан - в България имало само три такива, като другите две били блъснати (Тия неща ги пиша като доуточнение и евентуално за информация на fiat-маниаците )И така - ще се търси друга Брава. Сега след 01.01.07 нали няма вече ДДС, та се надявам скоро да се сдобия с някоя нов внос :D P.S. Някой ако е решил да се раздели с неговата и предлага добра оферта да ми пише на лично

              Коментар


                #8
                Пак го питах, но той каза, че колата си е точно толкова коня и то фабрично, че е купувана нова от България, че мотора наистина е рядко срещан - в България имало само три такива, като другите две били блъснати (Тия неща ги пиша като доуточнение и евентуално за информация на fiat-маниаците )
                При продавачите на автомобили втора ръка има и други златни лафове освен този:"Медицинска сестра я е карала до работа за нощна смяна", "Колата е била втора семейна и е карана само извън града" и култовия:"Ена баба (дядо) я е карал".В общи линии "...... И един мармот завива шоколада в станиол."
                Настоящата - Ford Focus ST
                Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                Франкенщайн - R.I.P.
                Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                Коментар


                  #9
                  Korun написа:
                  Пак го питах, но той каза, че колата си е точно толкова коня и то фабрично, че е купувана нова от България, че мотора наистина е рядко срещан - в България имало само три такива, като другите две били блъснати (Тия неща ги пиша като доуточнение и евентуално за информация на fiat-маниаците )
                  При продавачите на автомобили втора ръка има и други златни лафове освен този:"Медицинска сестра я е карала до работа за нощна смяна", "Колата е била втора семейна и е карана само извън града" и култовия:"Ена баба (дядо) я е карал".В общи линии "...... И един мармот завива шоколада в станиол."
                  а това чували ли сте го : ’’...на доктор е била , ама той не я е карал понеже е имал още 2-3 /за което в горният десен ъгъл на предното стъкло се мъдри един червен кръст /
                  Оne dream , one fiat .....just Punto SPI 8V SOCH 176A6000
                  "The best Ferrari is the one that I have still to build"
                  Enzo Ferrari (1898-198

                  Коментар


                    #10
                    а това чували ли сте?

                    беше в един гараж и отрязахме две Тополи за да отвориме гаража да я изкараме :D :D
                    tipo 1.7D
                    BRAVA 1.6-103hp

                    Коментар

                    Working...
                    X