Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - ЧНГ, или кой ще идва на Нова Година?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Анкета - ЧНГ, или кой ще идва на Нова Година?

    С Темпра финализирахме предложението му за посрещане на Нова Година, вила има, на 15 минути от София по магистралата посока Пловдив, така че правете си сметките от сега - всички да се чувстват поканени! Нито ФИАТ-ството е задължително, нито членство във форуми и други нестандартни организации, водете си и гаджетата ако щете, а те да си водят приятелките! :D Ще пускам подробности с течение на времето, предлагам Митко да бодне темата най-горе и да пусне другата...Гласувалите да пуснат и по един отговор, плс! ... :D :D :D

    #3
    Мисля, че ще мога да дойда. Ако може да дадете повече информация за мястото, условията и т.н. ще е много добре.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    Коментар


      #4
      kilar написа:
      Мисля, че ще мога да дойда. Ако може да дадете повече информация за мястото, условията и т.н. ще е много добре.
      Докато сте се снимали в неделя вечер, ние тествахме вилата за пореден път. Извод - издържа на алкохол! Става въпрос за Вакарел, на 30 км от София по магистралата за Пловдив. Вилата е на един приятел, който дойде на срещата миналата сряда, Митко и Мариян го видяха, сещате се нали. Има места за спане за 10-на човека, ако всеки спи на отделно легло. На втория етаж има 5 легла, на първия един диван, и още един който се разтяга и става за двама. Има и едно походно легло, а и мисля да занеса един матрак от нас, който не ми трябва и само заема място. Най-интересното е в механата, там има камина, с приложена снимка, както виждате (ще се цаня за туроператор, сбъркал съм си професията!) и два миндера, на които също може да се спи (лично пробвано от собственика миналата Нова Година, само че той ги изнесе навън на снега и спа отгоре със спален чувал ) Това със спането, в крайна сметка не е маловажно, но Нова Година е, няма да се спи При група от над 20 човека да се докарат каравани Ивеко! Миналата година бяхме 7-8 човека, доколкото помня, тази сме 4-5, така че спокойно може да идва колкото народ пожелае (за сами жени, които няма да заемат цяло легло - отстъпки ), ще се запознаем, не ядем хора, не пием повече от литър ракия или водка всеки , бирата спада към безалкохолните (ама не се отчайвайте де, още не са ни вкарвали в изтрезвителя), слушаме хеви метъл предимно, но това е поправимо, миналата година имаше девойки които се пребориха за чалга , абе купон да има! Казвайте въпросите, пък на срещите ще уточним подробностите, това е засега! :D

      Коментар


        #5
        каравани май нема да има .защо не доидеш днеска да се разберем?
        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
        Трезвен ТУК не пиша!
        Un Italiano Vero

        Коментар


          #6
          Нема да стигне ,ама ние ще си носим. Той Митко знае за какво става въпрос,поне около мен.
          Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
          Трезвен ТУК не пиша!
          Un Italiano Vero

          Коментар


            #7
            Tempra написа:
            Ще има и изненада, но тези, които дойдат, ще разберат./няма да е торта със стриптизьорка, спокойно, за манджоране ще е/.....
            Ами то и тортата и стриптизьорката стават за ядене, аз даже бих ял от втората....

            Коментар


              #8
              T-SHOW, aма тази я изпусна, а? И как казваш, че си посрещнал 2005?
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #9
                Lane Staley написа:
                T-SHOW, aма тази я изпусна, а? И как казваш, че си посрещнал 2005?
                Да ти кажа, сигурно съм я посрещнал "седнал", не вярвам да съм бил легнал. Абееее, нямам спомени.Хай наздраве за новата година.Да ни е честита.
                ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                Коментар


                  #10
                  Ха наздраве!!!Хаирлия да е!!!
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар

                  Working...
                  X