Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам стари ски - 3 чифта. - по 30лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам стари ски - 3 чифта. - по 30лв.

    Продавам стари ски - 3 чифта. - по 30лв.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    #2
    колега колко са най ниските на дължина
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Какви са дължините и на трите вида? Отдолната страна в какво състояние са? Не се обиждай, аз винаги си задавам такива въпроси.

      Коментар


        #4
        стига де от къде ги имаш тия антики ?? аз ако съм на тебе няма да ги продам ,и аз имам в мазето едни Пампоровец голям спомен са си
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Blizzard - 185Rossignol - 195K2 - 190Отдолу да си кажа честно не съм ги поглеждал (ще отида до къщата да ги видя)к2 аз съм ги карал, модел 1980 са те са добре.Ами всички в семейството сме скиори, аз и брат ми даже тренирахме в Славия, сега разпродавам старите ски, че всички сме се обзавели с нови.Абе спомен са, ама няма място в гаража вече.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Аз тързя накакви мънички за малкия - още е рано да го качвам на ски ама се подготвям отдалече.Някой ако има за продан пълен комплект (ски, автомати, обувки, щеки-може и без тях) за 4-5 годишно дете да свирка - потенциален клиент съм.Иначе сега му търся да му купя от тези пластмасовите ски дето се закопчават на обикновени обувки - само да свиква с вида и стоенето... Да ама не мога да намеря а сезона си идва - ако сте виждали някъде - казвайте да се ориентирам.А жеалние детето има голямо - от морето наасам само за ски говорим с него - миналата година ме гледаше от шейната и трепереше от мерак....А за много моля да бъда извинен... ама явно темичката е скиорска
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              На ст. "Васил Левски", там има пазар на ски втора употреба, трябва да има и детски. Събота и неделя е.(не съм ходил там от няколко години но предполагам още го има)
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар

              Working...
              X