Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти, стопове и прагове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти, стопове и прагове

    Продавам джанти, стопове и прагове за фиат типо 2.0 16 седичивалволе.Джантите са от Мк2 т.е. фейслифтово типо, едната има леко жулнато на борда.Стоповете са в уникално състояние(който разбира знае за кои стопове говоря)...Праговете бяха понапукани, но са оправени.Излишно е да казвам, че такива части няма откъде да се намерят.Цена за джантите-200лв.Цена за стоповете-150лв.Цена за праговете 100лвЗа контакт с мен Л.с.
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Нова цена за джантите 180 лева, стоповете 100, праговете 80.
        Имам и други части от типо 2.0 16, табло с 6 уреда, ел. Огледала, барче с кожичка на ръчната и скоростите, който се интересува да пита
        Прикачени файлове
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Имам табло от Типо 2.0 16 с 6 уреда, цена 50 лева. Ел. Огледала от типо 16в с подгряване+джойстика за управлението и инсталацията, цена 60 лева. Барчето е голямото с място за джойстика и с кожичка на ръчната и скоростния лост, цена 20 лева.
          Имам 4 фланеца по 18мм стават за всички фиати 4×98, цена 100лева за 4-те имам и дълги болтове.
          Снимки ще кача утре. Джантите от снимката също са налични и се продават с гумите 195/50/15, цена 180 лева.
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #6
            Останали части от Фиат Типо:
            Стопове(оригинални) без счупвания и без спуквания по тях 90 лева за двата.
            Прагове оригинални от Типо 16в със всички капачки по тях 70 лева.
            Джанти оригинални от типо 16в 150 лева.
            При интерес качвам подробни снимки
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар

            Working...
            X