Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Челен удар с камион уби двама младежи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Челен удар с камион уби двама младежи

    Челен удар с камион уби двама младежиДвама младежи от Враца са загинали при тежка катастрофа край криводолското село Краводер, предаде БТА.Снощи към 21,30 часа на главен път Е-79 на 1 км от разклона за село Краводер, община Криводол, по посока Враца са се сблъскали челно товарен автомобил с ремарке със словашка регистрация, превозващ товар за KFOR, и "Ауди 80" с врачанска регистрация. При удара са загинали Велизар Марински на 21 години, и Харитон Харитонов, на 23 години, и двамата от Враца. Други трима младежи, пътували в лекия автомобил, са настанени във врачанската болница с охлузни рани и комоцио, без опасност за живота. Причините за катастрофата и щетите се изясняват, уточниха от ОДП. Днес пътят продължава да е затворен в участъка от разклона за град Вършец до разклона за село Краводер, като автомобилите се отклоняват по обходни маршрути, информираха от полицията. В момента се прави втори оглед на местопроизшествието. Екипи на Гражданска защита работят по разчистване на пътя от разсипания товар на ТИР-а, за да бъде възстановено движението.

    #2
    Искам всички шофьори които са пияни да им се взимат директно книжките и да бъдат съдени. Познавах Харитон Харитонов и съм склонен да смятам, че той дори не е лизвал алкохол, но е направил грешката да се качи при един от многото пияни глупаци дето карат по пътищата. Супер нелепа смърт.

    Коментар


      #3
      По новините казаха, че първо се били почерпили и след това тръгнали на дискотека. Обаче ....

      Коментар


        #4
        човек от Ауди клуба, който познава и двамата казва така:"познавах двете загинали момчета (издъхнали са на път за болницата не на място!)"" АУДИ-то си беше с летните гуми ""Няколко пъти съм снимал ПТП-та със Словенски тирове. Тея са по-зле от турците. Има ли препядствие на пътя - не пипа спирачка. Особено им нарастна положението откакто превозват разни боклуци на КФОР!""малко по-надолу има ограничение 60, а ТИР-а ги е влачил нагоре по баира над 100 метра (дали е бил с 60 ???)""За пияни - ДА пили са и то доста - днес стана ясно от свидетелски показания, проби алкохолни и самопризнания"Ето една снимка на това, което е останало от колата при удара...[/img]
        Audi 1.8S златен талон

        Коментар


          #5
          Нали щяха да започнат да слагат мантинели за разделяне на лентите в опасните участъци по междуградските пътища? Или и това остана само на етап "проект" докато не загинат следващите 20-50-100 човека в катастрофа Още по-странен е факта, че за обезопасяване на "онзи мост" нямало пари, но като стана гафа изведнъж се намериха 400 000 лв. за ремонт на зоната около него
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар

          Working...
          X