Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 4Х98 15H, оригинални за 155-ца

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лети джанти 4Х98 15H, оригинални за 155-ца

    Здравейте, продовам гореопоменатите джанти, понеже имам още един комплект такива и тези са ми ненужни.Цената по - принцип е по споразумение, просто слагам 80 лева тъй като горе долу толкова ще им взема ако ги занеса на вторични суровини, но е грехота и заради това предпочитам, ако на някой са му нужни да си ги поднови и ползва.По принцип продавам само джантите, но ако някой си хареса гумите 185/60/15, зимни с мек каучук но стар дот, мога да дам целият комплект за 120 лева.Обявата ще е валидна седмица-две, след това ще размонтирам гумите и ще ги занеса за скраб.Размер - 15Брой - 4ЕТ и J - 6,5 J, ET-37PCD (между болтово разстояние) - 4Х98Забележка - Козметични и едната май е леко крива - вижда се на снимкатаЗа контакти - 0887 007 228Снимки - Ето тук: http://mania4x4.snimka.bg/sports/shi...64179.36807875 , и надясно за повече и по - подробни снимкиЦена - 80 лева.Джантите се намират в Пирдоп, но за сериозни мога да ги пусна и по ЕКОНТ.За връзки с мен тук, на Л.С. или телефон 0887 007 228Поздрави, Цанко !!!!!
    TUNER UNER

    #2
    Нагоре !!!!!
    TUNER UNER

    Коментар


      #3
      Продадени, за коша !!!!!
      TUNER UNER

      Коментар

      Working...
      X