Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортно окачване ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортно окачване ...

    За жалост днес сменихме задните спортни пружини с обикновени и утре като пристигнат от софия ще сменим и предните ... амортисьорите също са сменени... Довиждане, спортно окачване ...За всеки случай още няма да продаваме пружините, понеже след 1 година и 12 дни колата може да стане моя и тогава може да се наложи да върна спортното окачване, но ще видим Сега задницата е висока, а предницата ниска ... точно като малко спортно зверче е Ще е значително по-грозно от преди, но за сметка на това ще вози много по-добре и няма да опира толкова често ... За сметка на стабилността ... Спортното окачване има предимства и недостатъци, но ако не успея да събера за купето, което съм си заплюл (ако до тогава не се продаде е запазено за мен - на "лизинг" ) и фиатчето стане мое - ще забравя недостатъците

    #2
    е ... вече напълно сме без спортно окачване ... сега вози МНОГО по-добре, но и не стана по-грозна Стана много по-готина от новите панди сега изглежда като малък спортен джип Днес за първи път изкачихме около 10-15 см бордюр без да опре отдолу а, сложихме и зимни гуми ... но 155, а не 145 Сега се държи много по-добре, но все пак на едно място баща ми съвсем случайно завъртя гуми (2 пъти, един път тръгва, натиска съединител, понеже дойде кола и пак даде газ и 2 пъти под ред, но всеки от двата пъти завъртя различна гума (то се усети, че са различни )), заради ремонтирания съединител ... Гумите са много добри, зимни, марката също е добра, нещо със S беше, но сега не се сещам (4 букви) ... марката казвам, че е добра, просто защото така чух Не го знам от опит ...И аз го покарах и сега като е настроен съединителя ускорява още по-бързо и има доста повече ряз Днес за първи път я прибрах 2 пъти под ред в гаража без втора маневра ... от първия път Гаража е широк колкото чинкуечентото + 0,5-1м (другото място е заето) ... Много съм на кеф, че ставам все по-добър ... спокойно, когато стана мнооого добър, ще си внуша, че нищо не мога ... така е най-добре Малкия спортен джип направо къса днеска на 3та пак удари стотака Ма тоя с ритмото отпред какво се влачеше ... :P:P:P

    Коментар


      #3
      монологът ти маи не е за тук"Тунинг"
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        $ abarth $ написа:
        монологът ти маи не е за тук"Тунинг"
        Напротив ! Това е де-тунинг Но пък така вози много по-добре, така, че може и тунинг да се нарече

        Коментар


          #5
          Антитунинг
          FIAT Tipo 1,4mi - EX
          Alfa Romeo 146ti - EX
          Alfa Romeo 156 2,4JTD

          Коментар


            #6
            Явно марката гуми за които говориш е SAVA!
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар


              #7
              freeman написа:
              Явно марката гуми за които говориш е SAVA!
              не, бях се объркал ... Lassa

              Коментар

              Working...
              X