Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам малко части за Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам малко части за Coupe

    Здравейте, колеги! След 9 години зад волана на Fiat Coupe, поради грубото вмешателство от страна на BMW джигит се налага да направя това, за което не съм и помислял - да продам колата на части или по-скоро това, което остана от нея.. а то не е много. Двигателят е 2000 кубика, 16 клапана, атмосферка. Няколко дни преди катастрофата стана на 200 000 точно. Ако се сетите за нещо ме питайте директно, защото има много годни неща, които няма да се занимавам да свалям ако не ги иска някой и ще заминат по предназначение. Имайте предвид, че външните детайли не стават, абсолютно всички, с изключение на задната броня, стоповете и малките стъкла отзад. Ще се постаря да напиша основните неща, ставащи за ползване, а те са:1. Кожен салон - черен на цвят, в наистина много добро състояние - 200 лв.2. Глава (без валове) - като болтове, термостат и температурен датчик са на 14 000 км., клапаните са на 45 000 - 150 лв.3. Волан - кожен в много добро състояние, с неотворена въздушна възглавница - 50 лв.4. Задна броня - червена на цвят, здрава и с налични светлоотразители, но има забележки тук-там и е хубаво да се освежи - 40 лв.5. 4 надупчени спирачни диска Цимерман, предни на 284 мм (варианта за атмосферка, на 20-на хил.) и задни 240 мм (на не повече от 10 000), с минимален ръб на предните, но само от вътрешната страна - 100 лв.6. Предни спирачни апарати в изрядно състояние, ако не се лъжа са Лукас - 50 лв.7. ECU + всички ключалки (заден капак, врати, капачка резервоар и запалване + един ключ - само с 1 съм бил винаги) - 60 лв.8. Огледала - винени на цвят, мисля, че нямаха забележки, защото съм ги купувал и зарязал в гаража преди години - 15 лв. на брой.9. Кабели Магнети Марели на 13 000 км. - 20 лв.10. Стъпков мотор - 2 броя, имах 1 резервен - 20 лв. на брой.11. Резервна гума 15-ка, тип патерица, с гума 125/70 - чисто нова и никога не слагана, с игличките по нея - 20 лв.12. Оригинална 15-ка, стандартната алуминиева - 30 лв. (имам още една, но е малко крива, другите 2 са с липсващи парчета).13. Иридиеви свещи на 20-на хиляди, но не съм сигурен Денсо ли бяха или NJK - 20 лв.14. Спортен филтър, панелен, който се слага във филтърната кутия и с еднакъв по форма с оригиналния, марка JR aко не се лъжа - 20 лв.За въпроси, моля използвайте лично съобщение или topalov@gmail.com. Oставям и телефон - О988 9четири 8едно 9две, но имайте предвид, че по цял ден съм на място, на което няма обхват, но пък има рутер, за това ако искате драсвайте на Viber, онлайн съм.Качвам няколко ориентировъчни снимки, за повече използвайте пощата или лично.Имайте предвид, че колата винаги е поддържана в изряден вид и са слагани доста екзотични и редки части, голяма част от тях ще запазя за себе си, защото се надявам някой ден отново да се кача на Купе. Този път обаче ще е с 5-ти цилинтър и турбо Надявам се нещата да отидат при фенове на модела и да ги радват, както са радвали мен докато съм издирвал и монтирал част от тях.Нещата се намират в Лозен, но не е проблем след уговорка да бъдат докарани, видени, докоснати и взети съответно от някъде другаде, дори извън София, защото планирам от другия месец да обикалям насам-натам из Родината ако си взема друга кола, че нещо и това е сложно начинание.Успех в търсенето, хора! И се пазете от хилядите неадекватни нещастници, кръстосващи пътищата ни..
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 2.0 16V

    #2
    Здравейте отново! Сетих се, че имам 4 изчистени на утразвук дюзи, които щяха да бъдат сменени до дни, както и гарнитура за всмукателния колектор. Ако му притрябват на някой - 30 лв. е цената. Само гарнитурката мисля, че беше около 10.Имам и разпределетелни валове, които уж щяха да ползват за колата на един познат, но май няма да го бъде. Мързи ги феновете. Свалени са и са наклепани с грес, за да не ръждясват. Ценета е 160 лв. за двата.Друго май няма оцеляло.. дясното огледало е със счупена основа, но корубката и самото огледало са здрави. Предполагам, че подгрева и ел машинката също са здрави. Някой ако го иска за експеримента или чаркалаци - да казва.Имам и дискове на 240 мм (задни), които ми е жал да изхвърля, защото почти нямат ръб. Някой ако е закъсал да казва - ще му ги дам.Имам и стопове една камара. Една част от тях ги бях купувал преди години и са като нови. 5 лв. е бpойката, като аз ги взимах за много отгоре..Моите също са здрави, но са поизбелели. Може да се пастират и ще станaт като нови. Нa някой ако му се занимава или иска да си има още един комплект, който примерно да си затъмни - също да казва, ще му ги подаря и тях.Имам и кора под предната броня, но е малко поразкъртена тук-там. Принципно не е невъзможно да се оправи. Някой ако я иска за експеримента ще му я дам и нея.За сега се сещам за това.Поздрави на всички!
    Прикачени файлове
    Fiat Coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      13 - спазарени
      Fiat Coupe 2.0 16V

      Коментар


        #4
        14 - спазарен
        Fiat Coupe 2.0 16V

        Коментар


          #5
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            Fiat Coupe 2.0 16V

            Коментар


              #7
              14 още се продава, тъй като се оказа несериозен мераклията за него..
              Fiat Coupe 2.0 16V

              Коментар


                #8
                ръп
                Fiat Coupe 2.0 16V

                Коментар


                  #9
                  следващите 2 дни съм из Сандански и Петрич. Ако някой в района си хареса нещо, дори само за оглед, може да се възползва от безплатна доставка
                  Fiat Coupe 2.0 16V

                  Коментар


                    #10
                    5 и 6 са продадени 1 и 2, както и валовете за сега са запазени. До дни ще пиша по-конкретно дали са взети
                    Fiat Coupe 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      Към днешна дата налични са:1. Глава (без валове) - като болтове, термостат и температурен датчик са на 14 000 км., клапаните са на 45 000 - 130 лв. 2. Разпределителни валове - 150 лв. Тук е момента да вметна, че ако бъдат взети първите 2 неща в комплект, цената ще бъде 250 лв., а като бонус ще дам всмуктелния колектор и капака на клапаните 3. Волан - кожен в много добро състояние, с неотворена въздушна възглавница - 50 лв. 4. Задна броня - червена на цвят, здрава и с налични светлоотразители, но има забележки тук-там и е хубаво да се освежи - 40 лв. 5. ECU + ключалки заден капак, врати + един ключ (само с 1 съм бил винаги) - 60 лв. 6. Огледала - винени на цвят, купувал съм ги отделно и зарязал в гаража преди години - 15 лв. на брой. 7. Кабели Магнети Марели на 13 000 км. - 20 лв. 8. Стъпков мотор - 2 броя, имах 1 резервен - 10 лв. на брой. 9. Резервна гума 15-ка, тип патерица, с гума 125/70 - чисто нова и никога не слагана, с игличките по нея - 20 лв. 10. Оригинална 15-ка, стандартната алуминиева - 30 лв. (има 2 броя и ако се вземат в комплект ще са 50 лв.). 11. Спортен филтър, панелен, който се слага във филтърната кутия и с еднакъв по форма с оригиналния (еднакъв е за всички двигатели на Купе), марка JR aко не се лъжа - 20 лв.12. 4 изчистени на ултразвук дюзи + гарнитура за всмукателя, необходима при смяната им - 20 лв.Ако на някой ще му послужат задните стъкла, стоповете, разни копченца, врътки и всякакви други малки чаркалаци, да казва, сега е момента Поздрави
                      Fiat Coupe 2.0 16V

                      Коментар

                      Working...
                      X