Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за аватара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за аватара

    И аз имам едно предложение относно аватара, ако може да се вдигне лимита на размера от 100/100 пиксела да е примерно 250/250 примерно.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Е... тогава ще се превърнем в галерия, не във форум! Може би 150х150 е най-разумно. Представи си, ако е 250х250, каква ще е сегашната ти картинка...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Прав си само дадох пример но наистина това 100/100 прави повечето картинки много сплескани а както предложи ти 150/150 мисля че е много разумно, но трябва и други да са съгласни само моето мнение за сега не важи.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        dani389 написа:
        Прав си само дадох пример но наистина това 100/100 прави повечето картинки много сплескани а както предложи ти 150/150 мисля че е много разумно ,но трябва и други да са сагласни само моето мнение за сега не важи.
        Това 100/100 прави картинките сплескани, защото повечето снимки са в съотношение 4/3, а вие не можете да ги мащабирате правилно. Моето предложение е да си останат 100/100 и да се въведе правило да не се използват "неприлични" картинки - не че е повсевместно и не че съм такъв моралист (никак даже), но когато 6 годишната ми щерка е наоколо, ми е трудно да и обяснявам някои аватари...
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          мнение

          кво като е малък аватара-все пак важна е темата за която пишем
          ПРЕДИ ВСИЧКИ-С ''FIAT''

          Коментар


            #6
            Моето мнение, е че трябва да се увеличи големината на самия файл в kb, а не размера му в пиксели. Според мен макс. размер трябва да се вдигне на около 40-45k. Толкова внимание отделих за моя аватар, а накрая се оказа, че трябва да му намаля качеството с 50% за да мога да го използвам
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар

            Working...
            X