Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трудно пали,свободен ход варират оборотите Фиат Мареа 2.4 ТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трудно пали,свободен ход варират оборотите Фиат Мареа 2.4 ТД

    Колата съм я купил преди две седмици и до сега и навъртях 1500 км без никви забележки, но снощи ми направи следното: Както си карам наближавам легналия полицай съединител да мина на втора и колата загасна помислих,че е свършила нафтата погледнах стрелката на резервоара, а тя е на първата чертичка след резервата и тогава врътнах ключа запали и си продължих, но това същото го прави отново но този път е кара брат ми и пак съединител включил от трета на втора и колата пак му загаснала........Моля помогнете!!!Ако има някой с същия проблем да ми помогне за отстраняването му!!!Дайте мнения е съвети!!!
    Dimitar Nakev

    #2
    Освен описаните магарий някакви други странни неша да стават като натиснеш спирачката?Питам те да не е тръгнала стоп машинката и като намалиш скороста и я натиснеш да се шашкат токовете?
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    Коментар


      #3
      Значи, когато оборотите се стабилизират и да натискам спирачката всичко си е добре, нещо, което забелязах днес е, че майсторите които са ми сменяли горивния филтър не са бутнали едната букса те са две от там да не ми дава грешки в компютъра. Днес ми правеше и това трагвам да е паля пали и работи на ниакви много ниски обороти и оборотомера стои на 0 така постои малко и тогава влиза в час и се качват малко преди 1000 и стрелката играе ту 500 ту към 1000л
      Dimitar Nakev

      Коментар


        #4
        Проблема е решен като закарах колата в Бош Сервиз и от там ми казаха че някви пружинки на помпата са износени и че по принцип не се продават отделно а заедно с новата помпа но те щели да намерят подобни и помпата щяла да изкара много дълго време, така че това е бил проблема на гасненето на празен ход и трудното палене!
        Dimitar Nakev

        Коментар

        Working...
        X