Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги протече ми гнп-то

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги протече ми гнп-то

    специално за колегите от софия даите идея къде могат да я погледнат за по ниска цена
    Fiat Croma 2.5TD 86

    Alfa Romeo 2.5TD 94

    #2
    Re: колеги протече ми гнп-то

    do4ko написа:
    специално за колегите от софия даите идея къде могат да я погледнат за по ниска цена
    Ами там на онова място!! Въпроса ти е за такъв отговор. Kажи каква е помпата??! Бош, Лукас, CAV....???
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      маи е бош ама не съм сигурен днес я видях че тече някъде около вилката за поаване на газ
      Fiat Croma 2.5TD 86

      Alfa Romeo 2.5TD 94

      Коментар


        #4
        Трябва да си сигурен каква е помпата.Един от вариантите е сервиза "Супер дизел" на околовръстното, но са скъпчии.Другия вариант е колегите да подскажат свестни дизелджии в София.И в двата случая ти желая успех! Апропо с биодизел карал ли си?!С този проблем не съм се сблъсквал, но и помпата на Пунтото е Лукас.... там е по-дебела работа.Синът ми кара Рено с Бош помпа и е пред твоя проблем... помпата започва да сълзи от едно место, но той си знае защо е така... кара с отработило олио доста време!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Трябва да си сигурен каква е помпата.Един от вариантите е сервиза "Супер дизел" на околовръстното, но са скъпчии.Другия вариант е колегите да подскажат свестни дизелджии в София.И в двата случая ти желая успех! Апропо с биодизел карал ли си?!С този проблем не съм се сблъсквал, но и помпата на Пунтото е Лукас.... там е по-дебела работа.Синът ми кара Рено с Бош помпа и е пред твоя проблем... помпата започва да сълзи от едно место, но той си знае защо е така... кара с отработило олио доста време!
          Определено ако си с помпа Бош отиди в Супер Дизел на Околовръстното.Ако е друга, ще го мислим.

          Коментар


            #6
            а какви са там цените че моята работа е малко така студентска с по тънък джоб
            Fiat Croma 2.5TD 86

            Alfa Romeo 2.5TD 94

            Коментар


              #7
              do4ko написа:
              а какви са там цените че моята работа е малко така студентска с по тънък джоб
              Диагностиката е 30 лева. Друго не съм правил там, защото съм с помпа Лукас.

              Коментар

              Working...
              X