Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение към админите за "Продава"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение към админите за "Продава"

    Преди някой да се изкаже отрицателно, нека първо прочете! Може би това ще е някакво ограничение, но ...! В последно време попадам на няколко поста в рубриката "Продава", които са първи постове на даден потребител! За мен е ясно, че в над 90% от случаите това са потребители които нямат нищо общо с основните идеи на форума на ФИАТ - подпомагане със мнение при консултация за различните проблеми, споделяне на опит за колите ни - марка ФИАТ, даване на съвет за сервизи и т.н. Никой мен не може да ме убеди, че потребител на който първия му пост е в "Продава" милее по-някакъв начин за горните неща. Та предложението ми към админите на форума е: Възможно ли е да се въведе някакво ограничение обяви в рубриката "Продава" да се пускат само от потребители, които имат определен брой /колко 10-20-50 - да се направи анкета, ако се приеме предложението ми/ постове във форума! Или да са достигнали определен ранг - което май е същото предложение като горното! Вярно е, че това ще бъде някакъв вид ограничение - но според мен то ще бъде основно за НЕКОРЕКТНИ потребители на форума!!! А и има специални сайтове за продажба на автомобили и резервни части!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    #2
    Не всички които продават и постват за първи път продават ментета! Така че се замисли дали няма да изпуснеш ти някоя далавера ако стане така както предлагаш! Ограничиш ли по този начин някой най-много да го откажеш да продава в твоя форум! А тея дето искат да си продадат ментетата те ще намерят начин да ги продадат ! Виновни са си тея които ги купуват без да проверят! (лично мнение)
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      fiat_love написа:
      Не е лошо с първо мнение да продадеш ФИАТ или части за такъв, но лични. Ако се регистрираш само за да пуснеш реклама в раздел "Продава" вече трябва да подлежи на санкция. Примери много.
      Съгласен съм напълно. Но се предполага, че ако частите са лични ще си посетил поне няколко пъти форума, обсъдил проблемите си и т.н. Предложението ми по никакъв начин няма да ограничи редовните /сериозни/ членове на форума, а такива които само "търсят келепира". Не съм тръгнал до момента да си купувам нещо през форума, но може да ми се наложи. Подразниха ме следните неща:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11852 /това е върха на сладоледа /http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=10621&postdays=0&postorder=asc&sta rt=0http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11962http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11957 /този явно съвсем не е в час / и т.н.Естествено има и много добри предложения /съгласен съм и с мнението на rustson/! :D Офф, какво да кажа повече, еми всеки си има глава на раменете и сам да си преценява!
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #4
        По първия линк - предупредих го с жълт картон, не е допустимо такива обиди тука във форума. По 2 и 3 - струва ми се някакъв конфликт на лична основа, а и спора им е за някаква кутия за Волво, което не прави продавача некоректен към потребителите тука.Колкото до 4 - ами нека си обяви човека голфа тука, макар и за мен да е безсмислено.Като цяло смятам че правилата в раздела са перфектни и като модератори ги контролира то нещата ще си дойдат на място. А за всички останали - ако видите явна лъжа не се колебайте да я изобличите!
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          zgabrovski написа:
          По първия линк - предупредих го с жълт картон, не е допустимо такива обиди тука във форума. По 2 и 3 - струва ми се някакъв конфликт на лична основа, а и спора им е за някаква кутия за Волво, което не прави продавача некоректен към потребителите тука.Колкото до 4 - ами нека си обяви човека голфа тука, макар и за мен да е безсмислено.Като цяло смятам че правилата в раздела са перфектни и като модератори ги контролира то нещата ще си дойдат на място. А за всички останали - ако видите явна лъжа не се колебайте да я изобличите!
          В никакъв случай не трябва да приемате темата ми като някакво обвинение към админите! Изобщо не съм имал това в предвид - опазил ме господ! Свалям Ви шапка - аз лично не бих се наел с такава трудоемка и отговорна функция! Поста ми беше за да може /ако е възможно/ да се намери някакво решение срещу НЕКОРЕКТНИТЕ потребители на форума! Говорим постоянно за популяризирането му /аз също правя каквото мога в това отношение / но явно с това "популяризиране" се дава възможност на ... някакви индивиди ... да си пускат в ПРЕКРАСНИЯ НИ ФОРУМ собствените си обяви за ЛИЧНА ИЗГОДА!!! П.С. В никакъв случай не искам да ставам съдия по конкретните постове - не съм запознат с конкретните случаи! Имаше едно правило в правото /цитирам по памет, не знам дали важи в БГ, ако съм сгрешил моля компетентните да ме поправят/:НЕВИНЕН ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО!!! :D
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар

          Working...
          X