Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турбо бутала - 2л/16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турбо бутала - 2л/16в

    http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...hlight=П.П.: Пускам обявата от потребителско име на мой познат, нещо регистрацията на форума не работи. Моля за контакти ЛС в алфа форума или на ICQ - 15566775

    #2
    Желаещи - предколедно ?Буталцата стават за турбо конверсии на двувалови 1.6-2.0 мотори (84мм са).

    Коментар


      #3
      jamie написа:
      Желаещи - предколедно ?Буталцата стават за турбо конверсии на двувалови 1.6-2.0 мотори (84мм са).
      На 1.6 са 86.4
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Кои например ?

        Коментар


          #5
          Ами на всички - Фиат, Ланча. Май само на Призмата са 84 на 1.6 мотораВече на Стилото са съвсем други - от порядъка на 80 някъде бяха.Ама това както и да е. Човека, който ще ги вземе ще знае за какво са му :P
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            Ами на всички - Фиат, Ланча. Май само на Призмата са 84 на 1.6 мотораВече на Стилото са съвсем други - от порядъка на 80 някъде бяха.Ама това както и да е. Човека, който ще ги вземе ще знае за какво са му :P
            За Стило чак не знам. Но всичко от Фиат 124, 125, 131, 132, Аржента, Ритмо, Регата, Темпра, Типо, Крома, Ланчите Делта 1, Призма, Тема, Дедра и Делта 2 що е двувалово - е на 84мм (има редки на 80мм от ранните - 70-те години). 1.6, 1.8, 2.0 моторите.Според мен си гледал размер на 1.6 с един разпределителен вал.

            Коментар


              #7
              Интересува ме каква е цената на тези бутала в случай че не са задирали и им личат пръстените над горния компресионен сегмент?

              Коментар


                #8
                300лв 4-те. Снимки на най-лошото бутало:
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар

                  Working...
                  X