Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 1.8 99г. на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe 1.8 99г. на части

    Предницата на фиата бе ударена в земята след лек скок и сега се продава на части... Предната броня е надрана доволно, радиатора е счупен, климатичната система която работеше до последно без проблеми също изпусна при удъра (на съм видял дали е радиатора, но предполагам е той). Маслото на двигателя е сменено преди 500км. със полусинтетично Castrol 10v40, на двигателя му долвах към 1 л. на една смяна на масло (запазен е), не тече от него нищо, ремъците, ролките и водна помпа са му сменени когато го взех 2011 и до сега е минал 30000 км. Съединителя изглеждаше нормално и караше, сингронизатора на втора скорост е за смяна. Гредите на купето са криви и не става, както и предния мост... Предните дискове са пизносени (имат ръб) а задните са добре. При интериора има износване на шофьорската седалка от едната страна, което се е получило при влизане и излизане, а всичко друго е перфектно. Има и газов инжекцион с бутилка на мястото на резерната гума за който имам кабел и софтуер, а марката на газовия комп е Tamona. Хидравликата на волана е перфектна и без течове. Едната джанта е леко застъргана, а другите са почти идеални, стоповете са хубави, боята на всякъде е хубава, няма ръжди, единич преден фар е по-тъмен понеже е сменя, капака също не е е оригиналния .Ако има въпроси пишете , колата е при мен и мога да отговарям бързо.Снимки ще пусна малко по-късно, а колата е черна (заводски черната перла).Така изглежаше преди 1г.:https://drive.google.com/open?id=0By...hcWtJam8Ето снимки на някои не много здрави части и на таблото : https://drive.google.com/open?id=0By...lSU00886070654 - Васил

    #2
    Пускам някои ориентировачни цени: преден капак - 150 лв. двигател (в перфектно работещо състояние) - 600лв.врата със всичките и работещи механизми и дръжки (в перфектно състояние) - 60лв.волан с възглавница (перфектен) - 60лвседалки предни (щофьорската има протрито на 1 място - снимал съм го) - 80лв за 2-те заден капак - 35 лв задна броня перфектна - 35 лв.фарове - 60лв за брой (единия не е от моята кола и е по-тъмен)джантите ще ги сваля сигурно уте, ще ги измия, снимам и ще пусна цена със сравнително запазени 2 гуми, а другите 2 са изтъркани...Питайте ако ви трябва нещо, а аз ще добавя още неща по някое време.

    Коментар


      #3
      https://drive.google.com/open?id=0By...kJnMmMТова са гумите с джантите - 300лв. в това състояние. Прави и здрави са джантите. Едната джанта има свалена боя по ръба, но не е задълбано, а е само боята. Задните спирачки ги взе колега за 40лв. и ги няма вече.

      Коментар


        #4
        Ето още снимки на купето, двигателя и вътре : https://drive.google.com/open?id=0By...FFnaXgxNGcЗа двигатела вече го давам със скоростите, съединителя и всичките му агрегати за 600лв.Предния капак нещо е правен около десния фари и фара не ляга перфектно (има го на снимките). - 120 лв за капака

        Коментар


          #5
          Един up от мене, колегата е точен
          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
          Jet Black E46 M3

          Коментар


            #6
            Меката връзка дали е като на 2000/16?

            Коментар


              #7
              Задните спирачки с всичко- цена
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                Задните спирачки с всичко- цена
                Задните спирачни апарати ги продадох, дисковете са пизносени (направили са си ръбче), накладките ми са новии си стоят.Меката връзка не бързам да я продавам, защото си мисля, че може с вигателя...Джантите са продадени вече също.

                Коментар


                  #9
                  Двигателя има и газов инжекцион с бутилка на мястото на резервната гума, която е пълна и все още работи и все още инсталирана и работеща на двигателя. Тя е изминала към 30000 км, като компютъра и се беше прецакал и преди 4 месеца и бях взел нов заедно с кабел и софтуер за 240 лв. някъде беше (Тамона газ). На цялата газова инсталация с компа, кабела и софтуера и искам 350лв

                  Коментар


                    #10
                    Двигателя със скорости, агрегати и комп за 550лв.

                    Коментар


                      #11
                      janti zadni spir. aparati.reshetka predna i kori do krakata za tavana i chast ot barche i tablo sedalki zadna bronq plastmasa v bagajnika i uplatnenie bagajnikadvigatelq gol zadni gyrnetaСега след като съм продал двигателя от него имам всмукателни колектори, изпускателни, компютър, датяик за налягане на масло, за положрние на коляновия вал, бубини и бензиновата помпа в резервоара...

                      Коментар


                        #12
                        Списъка на предния пост е на продадените части. А от двигателя съм забравил да пиша, че има и стартер, компресор за климатика и генератор.

                        Коментар

                        Working...
                        X