Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за малоумният КРЕДОР и нервите, които ми създаде!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за малоумният КРЕДОР и нервите, които ми създаде!

    Сега Това е пост-молба.Има ли някакъв начин, този хмм...менажер, да не бъде свързан директно с полето, в което се пишат мненията? Или поне да може да се изключва.Защо? - Защото, аз не използвам Флекс Тайп! КРЕДОРът е направен на принципа на Флекс Тайпа (вероятно и от същата фирма) и притежава 3 активни позиции - БГ фонетична, БГ по БДС и АНГЛ.Аз използвам вградената в Уиндоуса система за смяна на езика която има само две позиции - БГ и АНГЛ, като БГ от своя страна може да се фиксира като фонетична или БДС, т.е. ако почна да пиша мнение на български, наложи ми се да изпиша нещо на АНГЛ и сменя на английски, КРЕДОРът също се сменя, и понеже той е вързан с полето записане се получава едно омешване на езиците и в крайна сметка след първата смяна БГ/АНГЛ и пак на БГ аз не мога да превключа на английски. Просто КРЕДОРът преебава цялата работа.ПС: Флекс Тайпа е абсолютно ненужна програма, пълна с бъгове открай време, програма, направена само за пари и от фирма без никаква нужда от коментар. Уиндоусът си има вградена функция за целта и е 100 пъти по-удобна, помни си сама в кой прозорец на какъв език е писано и при сменяне на прозорците автоматично превключва. Това, че ние в повечето случаи ползваме версии на Уиндоуса, които не са предназначени за България и съответно ги няма подредбите за фонетичната кирилица, се решава с 3 кликания на мишката, един път завинаги. Отворете http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm сайт и съм повече от сигурен, че след 5минути ще забравите за недоразумението Флекс Тайп!ППС: забележете колко неща би трябвало да изпиша на английски в поста, но нямаше как ПППС: ако имате време разгледайте на инжинера сайта по подрбно, пълен е със смешки, вицове и забавления

    #2
    +1
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Присъединявам се. На мене също ми прави проблеми. Сигурно е лесно КРЕДОР да се направи като опция в профила на потребителя (включена по подразбиране, разбира се).
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        Аз също от доста време се изкушавам да повдигна темата

        Коментар


          #5
          Че аз си карам с уиндоуската ф-я. И в офиса, и в квартирата. Флекстайп не съм виждал от векове и "no problems" с превключването на бг/en - тоя пост докато го писан 3 - пъти превключих :D

          Коментар

          Working...
          X