Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ориг. съединител за Bravo II 1.9 Multijet 120hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ориг. съединител за Bravo II 1.9 Multijet 120hp

    Колеги,сменях демпферен маховик и засилих заедно с него и съединителя.По случая имам съединител-комплект, втора употреба в много добро (поне според мен) състояние, както и лагер помпа. Като бонус ви подарявам (ако искате) и сваления демпферен маховик, ако мислите, че може да ви е полезен.Съединителя е ОЕМ Valeo, какъвто оригинално се влага в тези автомобили. Каран внимателно, само от мен, без издевателства в продължение на 37589 км (предния го смених на 155734км и нямам информация да е сменян преди това, т.е. смятам, че има още доста живот в този, който предлагам). Километрите, които цитирам са реалните на автомобила, проверено.Лагер помпата е във видимо добро състояние, но нямам спомени каква е, или е ZF SACHS или Luk или Valeo, но трябва да проверя, защото последната, която сложих беше ZF SACHS и малко се обърквам вече в коя кола какво съм сложил.Цените като нови на нещата от които искам да се освободя са Съединител - 333.00 лв (2013г) / 343.00 лв(2015г), Лагер помпа - 248.00 лв(2013г) / 207.00 лв(2015г).Предлагам ви цена от 250лв, която естествено търпи разумен коментар. Целта на продажбата е да не ми заемат място в гаража, защото не знам дали ще карам този автомобил докато се наложи пак да сменям съединител.Комплекта се намира в гр. София, Младост-4, близо до Бизнес парк - Младост и при интерес може да уговорим да го погледнете. В оригиналните кутии е, така че мога да го пратя и по куриер за сметка на получателя. Ако някой смята, че снимки могат да му свършат работа, да пише ЛС.
Working...
X