Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майстор електричар (сервиз)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Майстор електричар (сервиз)

    Колеги, препоръчайте ми добър майстор (сервиз) еликтричар ,че парното на Типото започна да вие ,а и степените изобщо не работят (само четвърта,) !??! Мерси предварително!
    Alfa 145 1.9 JTD

    #2
    Re: Майстор електричар (сервиз)

    batrad написа:
    Колеги, препоръчайте ми добър майстор (сервиз) еликтричар ,че парното на Типото започна да вие ,а и степените изобщо не работят (само четвърта,) !??! Мерси предварително!
    Колега, Защо така не четеш?! 10 теми по-надолу има отговор на въпроса ти http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11044

    Коментар


      #3
      Извинявам се за недоглеждането! Модератора ако прецени да изтрие темата.
      Alfa 145 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        За парното-щом нямаш 1,2,3 но имаш 4, значи 100% са ти изгорели резисторите, евтини са можеш да си ги купиш и сам да си ги смениш.А за парното-щом вие-вентилаторът явно се е позадръстил с мръсотии, а е и много вероятно именно заради това да са ти изгоряли и резисторите.Хубаво е да го извадиш и почистиш и смажеш с масло.Успех!
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          За парното-щом нямаш 1,2,3 но имаш 4, значи 100% са ти изгорели резисторите, евтини са можеш да си ги купиш и сам да си ги смениш.А за парното-щом вие-вентилаторът явно се е позадръстил с мръсотии, а е и много вероятно именно заради това да са ти изгоряли и резисторите.Хубаво е да го извадиш и почистиш и смажеш с масло.Успех!
          Резисторите са здрави.Най-вероятно е повредена термозащитата.Виж поста на колегата Fcuk мисля,че беше.Там всичко е обяснено със снимки.
          Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

          Коментар

          Working...
          X