Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти

    Колеги някои може ли да ми каже как може да стане ей такива знам че се слага допълнителна джаджа, но незнам точно как става .Може ли някой да ми каже къде може да се направи?и За колегите които са по на ти с фотошопа ако може да направят нещо да сложат такива на някоя темпра или някой ако има снимки на такива джанти на италиански автомобил.P.S.Съжалявам че слагам снимки на голф ама на такова ги видях.(шегувам се)
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    ето ти нещо подобно...
    Прикачени файлове
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    Коментар


      #3
      Много готини джанти
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Колега това изглежда доста добре, но да знаеш ,че лагерите на главините с такива джанти се износват страшно бързо!Казвам го от личен опит!Но все пак красотата иска жертви :D
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          доста са добри Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
          Mercedes E200 coupe

          Коментар


            #6
            pifakiz написа:
            Колега това изглежда доста добре, но да знаеш ,че лагерите на главините с такива джанти се износват страшно бързо!Казвам го от личен опит!Но все пак красотата иска жертви :D
            Е защо ? Каква е причината ? Това са си обикновенни джанти. На борбет има много такива модели. Ако искаш да си разкрачиш колата сложи и фланци и широки джанти.

            Коментар


              #7
              bscsystem написа:
              pifakiz написа:
              Колега това изглежда доста добре, но да знаеш ,че лагерите на главините с такива джанти се износват страшно бързо!Казвам го от личен опит!Но все пак красотата иска жертви :D
              Е защо ? Каква е причината ? Това са си обикновенни джанти. На борбет има много такива модели. Ако искаш да си разкрачиш колата сложи и фланци и широки джанти.
              Ами причината е /знам го от моя майстор/ , че по този начин се измества центъра на гумата, спрямо лагера!И така той се товари под ъгъл постоянно!Това го износва повече!Разбира се това се получава ако местиш самата джанта навън!Ако просто сложиш по-широка джанта ,няма проблем!Не го обясних май добре, но се опитах все пак :D
              Fiat Grande Punto

              Коментар


                #8
                аз на реното сам с такива http://www.schweiger-carparts.de/designt.htm джантите са 16 на 9j и да знаеш че гумите тука започват от 215 аз в момента сам с 205 и ги е опънало като малко момче прашка но да знаеш че опират много често от вътре на моста на торсиона или от пред на амотрисьора но си сложих и фланци и работата се оправи......всички жертви си струват от кадето мина и ма зяпат и колата стана по стабилна...
                uno turbo 1.3 i.e' 86
                renault 19 1.8 16v
                uaz 469 4.0 turbo
                renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                trabant 601 69'

                Коментар

                Working...
                X