Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подавам части за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подавам части за Типо

    Здравейте ! Пресен съм тука и затова ако сгреша нещо, моля модераторите да не ме осъждат прекалено. Продавам на съвсем символични цени различни части за Типо.Двигателя и скоростите заминаха и това което остана са части от ходовата част и купето. Налични са: 2 бр стартери за дизел, работещи - 20 лвГенератор - работещ - 20 лвВодна помпа, дизел - 10 лв Термостат, дизел - 10 лв Радиатор воден, с ел.мотора, дифузьор и съпротивление- комплект - 30 лв Преливник - 5 лв Табло, дизел, дигиталното без оборотомер - 30 лв Панела за парното с врътките, жилата и ел.мотора - 30лв 2 бр двигатели за предни ел. стъкла с механизмите и стъклата - 40 лв 2 бр фарове. рефлектора е добър - 40 лвНосач Delphi, ляв и десен, с амортисьор Monroe и полуоската - всеки комплект по 40 лв Притискателен диск, дизел - 10лв Ако се интересувате от нещо, което не е в списъка или имате въпрос, моля кликнете ми да проверя дали го имам. Всичко се намира в Пловдив и търпи коментар. Тел: 089 457 3164 Мтел ; 087 823 7673 Вива Тачо
Working...
X