Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво карат в Югославия?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво карат в Югославия?

    О. значи нищо не си видял. Аз още преди няколко месеца срещнах един Тезис на края на Витошка, невероятна кола просто съм възхитен!

    #2
    В Гърция, това лято за един предиобед видях 3 Thesis- а. Страхотна лимузина. А иначе в южната ни съседка се карат много итал коли- Alfa 147 и 156, Lancia Y, Lybra, Fiat Punto, Bravo/a, Marea и Stilo. Нагледах се на гореизброените автомобили, като голямата част от тях бяха тунинговани.
    Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
    Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
    ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

    Коментар


      #3
      Аз в София видях, вече два Тезиса, като единия беше черен и спря пред новия хотел Кристал Палас на ул. Шипка до Софийския Университет.
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Re: Какво карат в Югославия?

        deqnak__ написа:
        Миналата седмица бях за 3 дена там. Честно казано съседите ме изненадаха много приятно. Пътувайки още видях доста запазени автомобили и то сами границата в Димитровград. Толкова запазени FIAT 1300 и 1500 не бях виждал. А за Tipo и Tempra да не говорим. Карат се повече дори и от родните им застави. Но изнедата ми беше малко след като влязохме в Белград - огромен търговски и сервизен център на FIAT/Lancia/Alfa Romeo и Iveco. Не съм имал възможността в България да видя още Thesis но там видях. Очите ми станаха на ластик . Невероятно красива кола. Какво да ви кажа? Знаят какво да карат съседите.
        Темпрата е много неудобна за града...голяма е!Взех си едно ЮГО.Перфектно!С двигател от УНО Преди три години минах от там(Югославия).Ходех до Литва.И съвсем случайно... Видях куките с ЮГО
        Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

        Коментар


          #5
          А...

          А Темпрички има ли
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
          КУПУВАМ: Спортен волан

          http://www.tempra-clube.hit.bg
          http://www.tempras.myfreebb.com

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Аз също съм виждал 2 Thesis и едната беше с дипломатически номер. Май е машината на италиянското посолство. По-интересно ми беше какво водеше олимпийския огън в София - червена Alfa GT. Друго GT още не съм виждал в София.
            Да сещам се за кой Тезис говориш- това е дипломатическия, на посланника на Италия в България. Днеска видях новата Алфа ГТ- нещо невероятно е - с червени апаратчета на спирачките)) и огромни лети джанти.... Мина под моста на НДК. Пожелавам я на всеки
            FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

            Коментар


              #7
              Темпрата е много неудобна за града...голяма е!Взех си едно ЮГО.Перфектно!С двигател от УНО Преди три години минах от там(Югославия).Ходех до Литва.И съвсем случайно... Видях куките с ЮГО
              Ехх, спомени! Първата ми кола беше Юго, направих я кукла, карах я към 3 годинки и сега ми е гадно като я виждам тоя, на който я продадох какво я направи

              Коментар


                #8
                И аз карах 10 години Юго и бях много доволен . 5 литра едвам гореше а ако щете вярвайте го продадох с оригиналния акумулатор ТРЕПКА .Заради него сега се полакомих за Пунтото като мислех че ще е нещо още по добро ама като че ли се разочаровам постепенно.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #9
                  Колега , като че ли повече те е жал за акумулатора отколкото за Югото! А питате ли ги американците как се перчат с тия =ЛЕПИ КОЛИ=А колко мислите че са v USA ?

                  Коментар


                    #10
                    me_to_u написа:
                    Темпрата е много неудобна за града...голяма е!Взех си едно ЮГО.Перфектно!С двигател от УНО Преди три години минах от там(Югославия).Ходех до Литва.И съвсем случайно... Видях куките с ЮГО
                    Ехх, спомени! Първата ми кола беше Юго, направих я кукла, карах я към 3 годинки и сега ми е гадно като я виждам тоя, на който я продадох какво я направи
                    Мноу станаха хората с ЮГО Нашето още си е наше, но не го карам Иначе ввърви като двяр :D 1884 г., все пак Yugo 45 Все пак - най - популярният балкански автомобил !
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                    КУПУВАМ: Спортен волан

                    http://www.tempra-clube.hit.bg
                    http://www.tempras.myfreebb.com

                    Коментар


                      #11
                      Re: Какво карат в Югославия?

                      deqnak__ написа:
                      Миналата седмица бях за 3 дена там. Честно казано съседите ме изненадаха много приятно. Пътувайки още видях доста запазени автомобили и то сами границата в Димитровград. Толкова запазени FIAT 1300 и 1500 не бях виждал. А за Tipo и Tempra да не говорим. Карат се повече дори и от родните им застави. Но изнедата ми беше малко след като влязохме в Белград - огромен търговски и сервизен център на FIAT/Lancia/Alfa Romeo и Iveco. Не съм имал възможността в България да видя още Thesis но там видях. Очите ми станаха на ластик . Невероятно красива кола. Какво да ви кажа? Знаят какво да карат съседите.
                      Lancia Thesis Има във Добрич ! Аз лично сум я засичал във Варна, в склада на фирма "ПАРАЛАКС"
                      Румен Петров (RFF)

                      Коментар


                        #12
                        Миналата година,лятото в едно градче близо до Питсбърг (за САЩ става дума) видях едно ....... ЮГО .Направо щях да падна.Беше си с редовни номера и в движение-на другия ден като се връщах беше паркирано по друг начин.
                        SKODA 105L '78
                        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                        FIAT 126p '89
                        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                        GRANDE PUNTO 1.2 '06

                        Коментар


                          #13
                          damianoff, ти може и да не знаеш:Преди време... имаше една статия-"сделката на века"-1 000 000 ЮГО за USA. И далаверата започна. Само , че стигна до 8 000 броя! И това е наличноста в момента, а колко се движат е друг вьпрос? Но това е друг модел: "ЮГО Флорида"- някаква смесица между УНО-CS и югоексперимейшьн , но в момента автомобила е с най-лоша репутация от всички на USA пазара. Сега, сьщия вносител на ЮГО, ще прави "бум" на китайски автомобили!!! Поживьом-увидем!!!

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko написа:
                            damianoff, ти може и да не знаеш:Преди време... имаше една статия-"сделката на века"-1 000 000 ЮГО за USA. И далаверата започна. Само , че стигна до 8 000 броя! И това е наличноста в момента, а колко се движат е друг вьпрос? Но това е друг модел: "ЮГО Флорида"- някаква смесица между УНО-CS и югоексперимейшьн , но в момента автомобила е с най-лоша репутация от всички на USA пазара. Сега, сьщия вносител на ЮГО, ще прави "бум" на китайски автомобили!!! Поживьом-увидем!!!
                            Да, срещнах му веднъж името и визитката в някакъв ТОП 100 на най-мразените хора в Америка. Ама мисля че не е Флорида - такова Юго си взе един комшия преди 15-на години - за времето си беше върха - такъв дизайн нямаше по онова време, 1.4 двигател, имаше и още един модел с американизирано име по същото време ама не се сещам. А Югота-та които е внасял онзи май са си от старите - в "Умирай Трудно 3" мисля че беше, Брус Уилис намери едно такова на пътя и го подкараха заедно с партньора му, и оня все се оплакваше - Това по-бързо не може ли да върви? А Брус Уилис му вика - Ми не, това е Юго :D :D :D

                            Коментар


                              #15
                              hit-ko написа:
                              damianoff, ти може и да не знаеш:Преди време... имаше една статия-"сделката на века"-1 000 000 ЮГО за USA. И далаверата започна. Само , че стигна до 8 000 броя! И това е наличноста в момента, а колко се движат е друг вьпрос? Но това е друг модел: "ЮГО Флорида"- някаква смесица между УНО-CS и югоексперимейшьн , но в момента автомобила е с най-лоша репутация от всички на USA пазара. Сега, сьщия вносител на ЮГО, ще прави "бум" на китайски автомобили!!! Поживьом-увидем!!!
                              Е-е-е-е,за това не съм чул въобще,а най-малко пък съм предполагал че може някога да се осъществи такава сделка :D .Обаче щях да падна ако бях видял някой МОСКВИЧ
                              SKODA 105L '78
                              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                              FIAT 126p '89
                              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                              GRANDE PUNTO 1.2 '06

                              Коментар

                              Working...
                              X