Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг за Фиат Типо - задно крило за капака и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг за Фиат Типо - задно крило за капака и др.

    Колеги търся вече няколко дни крило/спойлер/ за задния капак!Кажете адреса на някоя софийска тунинг фирма ,от където мога да си взема спойлерчета!Трябва ми не само крилото, също така прагове ,фар-бленди, брони ,вообще всякакъв тунинг за типо!Видях сайта на Lion-tuning, но нещо няма добри отзиви за него!Мерси много за инфото на всеки, който помогне! :D
    Fiat Grande Punto

    #2
    +1 в питането навсякъде Типота, Унота и Брави...ами за леля Крома?

    Коментар


      #3
      Колега фирми в София бол Обаче няма да ти препоръчам никоя!Ще ти кажа само за една с която съм имал вземане даване,и то не директно ами с представители те им за Варна MG Tuning.А именно Vili DesignПри тея хора си сложих точно такова нещо каквото търсиш ти-спойлер за капака с просвет и трети стоп!Това ми излезе 100лв монтажа без пари!Тогава ги питах за брони,прагове и другите там работи...Начи-Брони,предна задна по 250лв,прагове 110лв и тн,абе над 1000лв всички възможни работи дет можеш да накичеш по едно Типо!От там нататък боя кит други работи и сумата става сериозна!Според мен не си струва за колата която имаш!По добре си купи джанти ако нямаш,спортно окачване,заден спойлер и другото инвестирай по двигател ходова част.....Но ти си решаваш.Ето да видиш как стана при мене със спойлерчето!

      Коментар


        #4
        Точно за такъв спойлер говоря колега!!!Виждал съм го и на други коли!стой перфектно!Аз мисля да сложа на Типото такова спойлерче, също така нещо като престилка на долната част на предната броня!А отностно пълен тунинг на колата - нямам намерение!Както ти каза излиза доста солено!Сложих му оригиналните ляти джанти на Фиат/с четирите лъча, ако се сещаш/, и му стоят перфектно!Така ,че му липсва едно, две спойлерчета и ще стане перфектно!А за интериора вътре - имам спортно воланче и в бъдеще светеща топка на скоростния лост!За музиката си е пределно ясно!Мисля ,че на типото това му стига за да изглежда още по гот от преди! :D А ,я кажи как ти го монтираха към задната врата - лепен ли е спойлера, или с болтове е направен!
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          pifakiz написа:
          А ,я кажи как ти го монтираха към задната врата - лепен ли е спойлера, или с болтове е направен!
          Ми лепиха го със силикон само Хората казаха че не е възможно да отлети,и не отлетя Много е важно да махнеш тиксото точно когато ти кажат щото после много гадно като падне с боята! :D

          Коментар


            #6
            и мойта съм я правил в ViliDesiGn много са добри. в кв.’княжево’www.vilidesign.com
            Mercedes E200 coupe

            Коментар


              #7
              идвал си 4ак в софия за да си правиш колата?знам 4е на Варна или Бургас (нямам спомен) Yellow_Flash_Colorz_PDT_01има доста добър тунинг център
              Mercedes E200 coupe

              Коментар


                #8
                Колегата каза ,че го е слагал във Варна при техни представители!А ти колко пари даде за спойлера в Княжево Аз им се обадих ,и искат 110 лв. за спойлера с вграден стоп, и 80лв. без стоп!За монтаж искат 20лв.Но ме учуди това, че казаха ,че го монтират с болтове, и после може да се сваля да се боядиса!Незнам как го правят точно - да не го дупчат и болта да се вижда после При теб как го направиха!Че нещо им нямам доверие!
                Fiat Grande Punto

                Коментар

                Working...
                X