Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изнудване за Сузуки Витара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изнудване за Сузуки Витара

    Леле леле какви работи се случват по центъра на София.Един познат има Сузуки Витара и днес отишъл със семеиството си по магазини и спрели джипа пред един магазин ( но незнам точно каде са били ), след което пазарували каквото пазарували и като излезнали видели някаква бележка под чистачката.Бележката представлявала преснимана 100 левова банкнота и под нея написани няколко телефона.Без да обърнат внимание на бележката я хвърлили и вятъра я издухал.Влезнали в джипа и до там.Немогъл нито да запали нито нищо.Чувало се само едно цъкане.Също така и спирачките не работели.След което се осетили че тази бележка която е била под чистачката явно не е била случайна, но не са я намерили после.Непосмяли да остават колата щото са се оплашили да не им я откраднат и са викнали техен познат да ги издърпа до тях.И сега джипа е с блокирано запалване и трябва да се кара на сервиз защото нищо по него не работи.За пръв път чувам за такова нещо и найстина се чудя възможно ли е някой да е блокирал електрониката на колата и да е искал откуп за да им я отблокират.Защото поне по тяхните думи точно това се е получило.Много странно.
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    #2
    Егати мистерията, за такова нещо не бях чувал.

    Коментар


      #3
      и как ще я отблокират без той да ги види ако им плати??? много фантастично и странно ми звучи, може просто джипката да е капут нещо.
      Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
      Lancia Dedra 1.6 91г.

      Коментар


        #4
        Да бе нали като дойде да я отболкират ,може да ги избие Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
        FIAT TIPO 1,6

        Коментар


          #5
          Да бе особено ако е някое биче. Що не пробват да откраднат джипа на някоя мутра. Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

          Коментар


            #6
            Честно казано и на мен не ми се вярва това как така би станало.щото и да не ги избие то може да се съобщи в полицията.Ама написах историята така както ми я разказа този приятел.Според мен просто джипа се е скапал нещо.
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #7
              И аз мисля,че джипа нещо се е скапал. Може тези стотачки за който да говориш да са били рекламки на един сервиз-сега не се сещам точно името му. Сигурно просто е станало някакво съвпадение. Но защо и спирачките не са им работили? странно. Чувал съм че като докоснеш някъде колата с електрошокова палка няколко пъти, цялата електроника вътре става на @#$@@$.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #8
                мдаа, ако са им счупили мигач и са пуснали ток от палка навсякъде където има по сложна електроника се изпича.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Ами незнам какво е пуснато , но се оказа че компютъра е изгорял.Тежко много тежко
                  Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                  Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                  VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                  VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                  Коментар


                    #10
                    FiFo от последния ти пост разбирам, че всъщност е изгорял компютъра на Сузукито нали така ? Значи ако бяха платили сто лева щяха да пият една студена вода твойте познати защото и тогава както и сега ще тръбва да си платят за да им оправят компютъра, но сега ще си спестят 100 лева /които са им искали/. Компютъра е прецакан умишлено иначе нямаше да има копирани 100 лева на стъклото. Сегашните "апапи" са толкова изобритателни, че нямам думи.

                    Коментар


                      #11
                      Бахти изродите!!!
                      FIAT BRAVO 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        Абе пичове тая банкнота от 100лв е реклама на ем-комплект.Намерих същата в пощата си ,в първия момент бях много доволен ,ама после видях ,че е реклама
                        FIAT TIPO 1,6

                        Коментар


                          #13
                          TORINO_MOTOR написа:
                          Абе пичове тая банкнота от 100лв е реклама на ем-комплект.Намерих същата в пощата си ,в първия момент бях много доволен ,ама после видях ,че е реклама
                          Това да не означава, че те са блокирали колата ? Или пък са си оставили случайно бележката на блокирана кола
                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                          КУПУВАМ: Спортен волан

                          http://www.tempra-clube.hit.bg
                          http://www.tempras.myfreebb.com

                          Коментар


                            #14
                            Било е случайно - чисто и просто съвпадение
                            The world belongs to those who dare to be first

                            Коментар


                              #15
                              Много странна история... Shit Happens.
                              1997 Brava 1.6, 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X