Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нормално ли е при 170-180 км/ч да пуши

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нормално ли е при 170-180 км/ч да пуши

    Когато пробвах веднъж колата колко ще вдигни и забелязах че над165- 170 км/ч отзаде доста препушваше. При вас как е?Както и при рязко потегляне отзаде става мъгла.
    Fiat Marea 1,9TD100

    #2
    Re: нормално ли е при 170-180 км/ч да пуши

    reiban написа:
    Коагто пробвах веднъж колата колко ще вдигни и забелязах че над165- 170 км/ч отзаде доста препушваше. При вас как е?Както и при рязко потегляне отзаде става мъгла.
    :D :D :D е как няма да пуши. Това дизел ли е или не?!Тя тогава колата е около 3500 оборота. Я вдигни на 2,3-та 3500 оборота да видим дали пуши? Ще пуши естествено и си е напълно нормално.Моята като я натисна за да вдигне от 130 на 150 км/ч пак си пуши. Няма да се плашиш. Масло да не гълта много, това е важно.

    Коментар


      #3
      ок мерси за отговора
      Fiat Marea 1,9TD100

      Коментар


        #4
        на 230 не се учудвай и ако се запали!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          От ЗОР е! Опитай след като вдигнеш тази скорост, съвсем леко да отнемеш газта.. ще видиш, че пушенето изчезва.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            а от 0 до 100км/ч засичали ли сте за колко секунди го прави.Аз смятам скоро време да пробвам
            Fiat Marea 1,9TD100

            Коментар


              #7
              reiban написа:
              а от 0 до 100км/ч засичали ли сте за колко секунди го прави.Аз смятам скоро време да пробвам
              Ами всяка сутрин го правя това упражнение в широкия участък на Околовръстното, но жената не сварва да сприра хронометъра и не знам за колко.

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                От ЗОР е! Опитай след като вдигнеш тази скорост, съвсем леко да отнемеш газта.. ще видиш, че пушенето изчезва.
                Nino, ти за колко ги правиш 100 км/ч Гледах вчеra едни калъфи за седалки Racing на твоето Пунто.

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  Nino написа:
                  От ЗОР е! Опитай след като вдигнеш тази скорост, съвсем леко да отнемеш газта.. ще видиш, че пушенето изчезва.
                  Nino, ти за колко ги правиш 100 км/ч Гледах вчеra едни калъфи за седалки Racing на твоето Пунто.
                  2.9 сек, но без нитрото! Апропо, малко работа няма ли да свършиш... понеделник е?!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    2.9 сек, но без нитрото!
                    Я, казвай, каква е тази нитро технология при дизелите!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Vladim написа:
                      Nino написа:
                      2.9 сек, но без нитрото!
                      Я, казвай, каква е тази нитро технология при дизелите!
                      ТриНитроТулоул! ---- Лети ей!!!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        rustson написа:
                        Vladim написа:
                        Nino написа:
                        2.9 сек, но без нитрото!
                        Я, казвай, каква е тази нитро технология при дизелите!
                        ТриНитроТулоул! ---- Лети ей!!!
                        Тая сутрин ме разбихте от смях

                        Коментар


                          #13
                          Nino написа:
                          doofiat написа:
                          Nino написа:
                          От ЗОР е! Опитай след като вдигнеш тази скорост, съвсем леко да отнемеш газта.. ще видиш, че пушенето изчезва.
                          Nino, ти за колко ги правиш 100 км/ч Гледах вчеra едни калъфи за седалки Racing на твоето Пунто.
                          2.9 сек, но без нитрото! Апропо, малко работа няма ли да свършиш... понеделник е?!
                          Аз съм си я свършил, тука събота-неделя работа-работа.Аз не спя като теб до 11,30 ч.Дай ГиСиЕм-а да та будя да бачкаш, ако искаш П.С. Момчета да ви пожелая весела и успешна седмица :D

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Nino написа:
                            2.9 сек, но без нитрото!
                            Я, казвай, каква е тази нитро технология при дизелите!
                            Чшшшт така се лъжат малките деца бре!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Re: нормално ли е при 170-180 км/ч да пуши

                              reiban написа:
                              Когато пробвах веднъж колата колко ще вдигни и забелязах че над165- 170 км/ч отзаде доста препушваше. При вас как е?Както и при рязко потегляне отзаде става мъгла.
                              Има и друг вариант при пушенето който сам установих.Тя винаги във високите обороти си препушва малко ама вътре като си в колата и го виждаш това значи не е никак малко.Та така мойта си е карах в диапазона 1500-2000об галих и гаста.Гореше 6.5 градско 5 извън града.Лятото я оставих колата на майка ми защото липсвах от БГ.Като се върнах качвам се да карам колата като я изрежа кво да ви кажа много сажда много нещо.Помислх че лятото майка ми са и спирали тока и е заминала турбината,какво друго да си помисля при положение че тая кола пушак не знаеше какво е.Питах я как сте я карали тая кола викат ми както ми каза до 2000об повече никога.Споделих със старите дизелджии казаха ми че колаа се е заданила.Покарах я точно 100км на корава цедка през които отзаде хварчеше много яко кимур ама много яко.Сега в момента да дойде някой дам и покаже каде е пушека отзаде ако иска и при 300км/ч.Тва го споделям само като вариант не казвам че всички коли пушат заради това да не ме разбере някой погрешно

                              Коментар

                              Working...
                              X