Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам си Уното на части :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам си Уното на части :(

    колеги писна ми да се занимавам с тва Уно,много ми е жал да го разфасовам,ама няма начин....Скоро се надявам да се вкарам отново в семейството на Фиат с Уно,обаче турбинирано та колицата е 1.3D двуврато,има си всичко и всичко си му работи по електрическите неща:машинки за джамове,за предни/задни чистачки,реотани,стъклата са си налице всичките...по двигателя нищо не е пипано и махано!давам всичко почти за без пари,по-добре чарколята да отидат при човек на който му трябват,отколкото в някоя морга П.П. който се интересува да пише! Идва и сваляме квото му трябва,за цените ше мислиме на место

    #2
    Давай телефон веднага
    Fiat Uno 45
    Fiat Uno 1.3 turbo i.e.

    Коментар


      #3
      ptzonev написа:
      Давай телефон веднага
      Да! Бързо давай телефона. Колата цяла ли е все още? Каква е повредата за да я продаваш на части? Цена за цялата?
      Вече нямам италянска машина

      Коментар


        #4
        колата си е абсолютно цяла и непокътната!!!продавам я на части щото: релето за подгр. свещи май не бачка(преди се чуваше "цък" като изключи) и следователно не пали...май и некоя свещ е заминала ; единия носач със все амортесиора е заминал(карах си я така 6 месеца,ма е опасно)....духалката на парното престана да бачка.....бе просто не ми се занимава и не ми се наливат пари в загубена кауза,дет се вика колата се намира в Надежда,пред Била-та..който иска може да я види,купето е изкърпено,китосвано и боядисвано септември за цяла и искам 300 кинта примерно (малко с документите е тегава работата,телефон при интерес на ЛС)

        Коментар


          #5
          sehnsucht написа:
          колата си е абсолютно цяла и непокътната!!!продавам я на части щото: релето за подгр. свещи май не бачка(преди се чуваше "цък" като изключи) и следователно не пали...май и некоя свещ е заминала ; единия носач със все амортесиора е заминал(карах си я така 6 месеца,ма е опасно)....духалката на парното престана да бачка.....бе просто не ми се занимава и не ми се наливат пари в загубена кауза,дет се вика колата се намира в Надежда,пред Била-та..който иска може да я види,купето е изкърпено,китосвано и боядисвано септември за цяла и искам 300 кинта примерно (малко с документите е тегава работата,телефон при интерес на ЛС)
          Какво значи тегава работа с документите? Изобщо ли не може да се регистрира? Със старите номера ли е?
          Вече нямам италянска машина

          Коментар


            #6
            Кърпено купе, флекса е минал през шасито, такова вече липсва - затова е тегаво
            Пауър из нотинг уитаут гума
            Cinq 16v , Delta 1 2.0

            Коментар


              #7
              bobi_m написа:
              Кърпено купе, флекса е минал през шасито, такова вече липсва - затова е тегаво
              ми всъщност не позна!!!купето и пода са си кърпени съвсем прецизно и номера на шасито си седи, колата е с новите номера и талони....тегавата работа е,че като ходих да си сменям номерата,не ми дадоха малкия талон,щото не ми били в ред спирачките,оправих ги,ма 2 месеца ме мързеше да хода до КАТ! та и временния талон изтече преди сума ти време та затова е такава работата...тегава

              Коментар


                #8
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                Пауър из нотинг уитаут гума
                Cinq 16v , Delta 1 2.0

                Коментар


                  #9
                  Мисля да намина да го видя. Пред "Билла" ли каза, че се намира? Дай телефон, да се резберем и да се видим или ми звънни на 0887998186.
                  Вече нямам италянска машина

                  Коментар


                    #10
                    дай тел. да ти звънна.

                    Коментар

                    Working...
                    X