Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Rover 414i VS Fiat Marea 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Rover 414i VS Fiat Marea 1.6 16v

    Колеги, вече доста време се измъчвам и се чудя ако си направиме една гонка с Ровъра кой ще победи. Ровъра е 1.4 и е 103коня , а аз съм с 1.6 и 103коня. Как мислите, кой ще е победителя?Колеги моляви без пристрастия
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    #2
    пускай се смело, трябва да му дръпнеш доста, той е с по малък обем и по малко въртящ момент
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Aз бих казал, че много и основно зависи от теб и уменията ти, както и от неговите де. Давай спокойно, дори и да изгубиш поне ще си направиш емоцията. Така на теория нещата са доста по-различни от действителността.

      Коментар


        #4
        Да бе. Важното беше на теорията. Другото си го имам. /надявам се/ Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
        FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

        Коментар


          #5
          аз сам карал ровър 200, с двигател 1.4л и 103к.с. (предполагам че двигателита са еднакви) и ми се стори с по-слаби динамични характеристики от мойто браво... друг въпрос е разхода Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Аз успешно дръпнах Ровер 200 1.4 16В, който е същият като този, за когото питаш. Карам браво 16 16В, ама съм малко по-лек от теб
            FIAT BRAVO 1.6 16V

            Коментар


              #7
              Упс ти питаш за 400. Еми същия двигател, но по-тежък защотот е седан. Значи съвсе не би трябвао да имаш проблеми
              FIAT BRAVO 1.6 16V

              Коментар


                #8
                divaka написа:
                Упс ти питаш за 400. Еми същия двигател, но по-тежък защотот е седан. Значи съвсе не би трябвао да имаш проблеми
                Абе ще успея сигурно. Само трябва да не забравя да пусна на бензин, че иначе на газ........
                FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                Коментар

                Working...
                X