Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ Фиат Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ Фиат Темпра

    Фиат Темпра, седан, SX 1.6 i.e, 1991 г., 78 к.с., 140 000 км., АГУ (в момента колата е със свалена газова уредба, но ако някой много държи на нея, ще я сложа. Просто напоследък предпочитам да си я карам на бензин, а бутилката само ми заемаше място в багажника. Иначе ще си му дам бутилката и всичките такъми както са си ), теглич, аларма, борд компютър, ел. стъкла, ел. шибидах, серво, централно заключване. Касетофон + някакви бас колони на кората отзад, ама не знам мощност и пр. неща. Колата е в сравнително добро състояние, има забележки за ръждица по вежди и прагове, съответно може да се коментира и цената. Цената е 2500 лева. Всичко е платено по колата - данък, застраховка "Гражданска отговорност". Внос е от Германия, но митото и изтече, така, че няма проблеми с прехвърлянето на новия и собственик. Има забележки по таблото в смисъл, че километража ту работи ту не. Със сменена бензинова помпа на 2 дни е, горивен филтър, ремъци, течности.Автомобила в момента се намира в Силистра, но може да се види на определено от купувача място в България. ))Снимка на колата можете да видите на тази обява: http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...1=detailsp.s.: Забравих начините на свръзка с мене. 0895 41 31 15, email: d.tsonov@gmail.com, или посредством обявата в мобил.бг

    Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

    #2
    Нова цена: 2300, с възможност да сваля още. Колата си е в движение, давайте вземайте я, че съм много на зор!!! СВАЛЯМ ОЩЕ ОТ ЦЕНАТА, без да взимам никакви чаркове от нея!!!

    Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

    Коментар

    Working...
    X