Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имаме си свестен майстор във Форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имаме си свестен майстор във Форума

    Колеги днес ходих при колегата HCO - работи в сервиз "Катдис" в Горна баня. Причината беше смяна на предни спирачни дискове. Освен че свърши работата доста бързо и евтино (за 14 лв) пича забеляза че единя от болтовете на десния апарат е с прецакана резба, пренави нова и смени болта с нов. Да не казвам приказка ама в 99% от случаите други майстори биха казали "карай и така може"...Освен всичко после ми провери и спирачките на стенда за ГТП преди да ме пусне от сервиза...
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Бравос, рядко се държат така майсторите.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Аз преди две-три седмици си сменях задни накладки при НСО и също съм доволен. И мен ме качи на стенда. След ден-два пак отидох, че нещо ми се беше прецакало саморегулирането точно на тия накладки, той ми ги отваря пак и след това всичко беше на 6.В тоя сервиз минах и на преглед.П.С. НСО какво стана с теб, миналата неделя уж щях да те водя на консултационна среща?

      Коментар


        #4
        ре

        може ли някой да каже на коя улица в Горна Баня се намира сервиза
        Fiat Croma 2.0 i. Turbo

        Коментар


          #5
          Името и не знам, но е на много лесно място. След ЖП Моста на около 500 метра в дясно - има халета и пише автосервиз Катдис. Пича се казва Наско.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Re: ре

            procar написа:
            може ли някой да каже на коя улица в Горна Баня се намира сервиза
            Улицата е Николай ХрелковСлед като минеш мостчето, подминаваш първото малко кръстовище и вдясно ще го видиш.

            Коментар


              #7
              мерси момчета
              Fiat Croma 2.0 i. Turbo

              Коментар


                #8
                Днеска пак бях при Наско, за смяна на ремък на алтернатор, масла, свещи и филтри на бравото. Оправихме и един друг проблем - имах счупено ухо на кутията на въздушния филтър и смучеше въздух от там, от което мотора тресеше и не бачкаше равномерно. Сега очаквам и понижение на разхода.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Колеги, моля дайте тел. на този Наско или на сервиза в който работи, защото живея далече от там, а искам да мина на преглед и малко консултации. Не че ме притеснява да отида така, но може да има народ и да се разкарвам напразно. Благодаря предварителноМитко

                  Коментар


                    #10
                    mitenze написа:
                    Колеги, моля дайте тел. на този Наско или на сервиза в който работи, защото живея далече от там, а искам да мина на преглед и малко консултации. Не че ме притеснява да отида така, но може да има народ и да се разкарвам напразно. Благодаря предварителноМитко
                    Не се притеснявай, няма никакъв народ. Там се работи бързо и качествено. Щом си запреглед отивай, няма да чакаш. Приготви 25 лв.Нямам му телефона на Наско(той ми звъня един път, ама аз забравих да му сейфна номера). Ако Габровски го има, да пише.

                    Коментар


                      #11
                      благодаря ти ) още утре сутринта отивам . Митко

                      Коментар


                        #12
                        mitenze написа:
                        благодаря ти ) още утре сутринта отивам . Митко
                        Утре не знам дали ще правят прегледи, но я му пиши тук л.с.

                        Коментар


                          #13
                          Наско - 0885140877
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            диагностика

                            А,дали ще направят диагностика на двигателя , ще ходя и за предни носачи
                            FIAT MAREA 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Човека работи там и има доста коли на главата си.Затова според мен е задължително предварително обаждане и записване на час.Иначе работи перфекно.
                              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                              Коментар

                              Working...
                              X