Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предупреждение за сервиз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предупреждение за сервиз

    http://forum.fishing-mania.com/viewt...30Видяно от Аlfa форума, там е взето от Lancia, та така.Пазете се!
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    #2
    Re: Предупреждение за сервиз

    pr_00f написа:
    http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=10830Видяно от Аlfa форума, там е взето от Lancia, та така.Пазете се!
    Лелеееееее, къде точно е тоя сервиз? Ба ти смотаняците! Без коментар!

    Коментар


      #3
      ИДЕОТИТЕ от сервиза ми счупили пружината която връща педала и сложили ЛАСТИЦИ...за коса... които почнали вече да се късат... ТЪПАЦИИИИИИИИИИИИИ... за 150 лева ще ми убият хлапето... Такова нещо още не бях виждал Между другото се връщам от диагностика на двигател, като тази госпожа, компютърна диагностика и газ-анализатор...ще се окаже че липсата ми на мощност е от калпав бензин! Много съм доволен от човека, който ми прави диагностиката! Обясни ми нагледно всичко, даже покара колата малко.Само едно не му харесах, много е зает, трябва да има човек час от 1 седмица за да може да ходи при него.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Леле, майко мила...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Не ходете и в сервиза в локалното на 20 метра от кръстовището на автогара Овча купел! Намира се на срещуположната страна на пощата! Преди 5-6 години (едва ли днес работят по-добре) ми смениха накладките на опела щото ме мързеше да се клепам, а пък и ми взеха евтино. След 4 дни някъде на един завой започна силно тракане отпред вдясно. Спрях, погледнах джантата да не е изпаднал някой болт-не всичко е ОК. Тръгвам пак леко, трак-трак. Свалих гумата и се оказа, че спирачният апарат се държи само на един от двата болта и клопа във вътрешната част на джантата! Вързах апарата през дупката за болта с много тел и едвам едвам се дотътрих до тези. Подсетих ги, че са ми сменяли накладките и явно са забравили да ми затегнат единият болт и той е изпаднал, а те "Е то, колко време мина от тогава, нищо не сме направили ние". Добре, че наблизо имаше морга за опели та си намерих такъв болт-шестограм и си го монтирах сам!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар

          Working...
          X