Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз специализиран само за автоклиматици.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз специализиран само за автоклиматици.

    АВТОКЛИМАТИЦИ - СЕРВИЗ "ИРИС"Специализиран само за автоклиматици.- Стенд - дигитален за диагностика и зареждане на WHITE INDUSTRIES - USA - последно поколение- Ремонт и изработване на маркучи- Ремонт компресори - Монтаж на климатици- Внос на нови климатици- UV диагностикаСъгласно т. 4.6. от Правилата на този форум "Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението,подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на КФБ". Ето защо трия излишното. Можеш да резюмираш своя бизнес с отделна тема в този раздел: http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=31с посочване на адрес и телефони, като е прието да се съобщи и разумна отстъпка за членовете на форума. Успех и поздрави! kiro_of_the_day
    Прикачени файлове

    #2
    КЛИМАТИК

    колко е едно пълнене при вас и може ли да заварите малка дупка на алуминиева тръба

    Коментар


      #3
      АВТОКЛИМАТИЦИ

      Вече сме в Европа !Както знаете там фреон R 12 е забранен.Можем да трансформираме Вашата система от R 12 на R 134.Съгласно т. 4.6. от Правилата на този форум "Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението,подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на КФБ". Ето защо трия излишното. Поздрави kiro_of_the_day

      Коментар


        #4
        Колко ще ми струва отремонтиране (ако е необходимо) на евентуален теч на фреон?Колко ще струва пълнене догоре с фреон? Знам, че събира около 800 грама.

        Коментар


          #5
          АВТОКЛИМАТИЦИ

          Ремонт теч - зависи къде е локализиран теча в системата.Зареждане: 75 лв (което включва 25 лв.зареждане и тест на стенд,10 лв. масло и индикативна течност и 800 гр.фреон R 134 х 0,05 лв/грам.)

          Коментар


            #6
            Питам с най-добри намерения от чисто любопитство... зареждане с фреон в "мото експерт" общо е 20лв на мен ми "досипаха" 100 гр за 3,50 лв и се чудя от къде е тази тлъста разлика в цените?!
            Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

            Коментар


              #7
              Викат му "пазарна икономика" на това чудо
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                "Досипване" на фреон

                Medic написа:
                Питам с най-добри намерения от чисто любопитство... зареждане с фреон в "мото експерт" общо е 20лв на мен ми "досипаха" 100 гр за 3,50 лв и се чудя от къде е тази тлъста разлика в цените?!
                Не познавам колегите от "мото експерт",но веднага обяснявам - няма такова понятие "досипване"!По следните причини: - Вие знаете ли колко фреон е имало в колата и колко е трябвало да се "досипе"? - след като се налага"досипване",значи системата губи фреон от някъде - това налага системата задължително да се закачи на стенд,зареди с индикативна течност,вакумира и тества.Такова нещо правиха ли на Вашата кола?При нас това е задължителна процедура."Досипването" за което казвате се практикува от колеги,които работят без стенд и зареждат директно от бутилката с фреон - на око. Ние сме професионален сервиз за автоклиматици и такава практика нямаме. Основно правило е - когато човек има нужда от лекар - нормално е да се обърне към лекар,а не към фелдшер или ветеринар. Същото се отнася и за поддръжката на автомобила.На снимката може да се види стенда с който работим - последно поколение професионална апаратура.

                Коментар


                  #9
                  Привет. Наскоро си купих брава с климатроник, засега работ перфектно, но все пак се чудя дали да не си направя една диагностика. за да зная какво е положението за в бъдеще. Питането ми е какви пари струва само диагностиката?

                  Коментар


                    #10
                    Климатик - диагностика

                    akela написа:
                    Привет. Наскоро си купих брава с климатроник, засега работ перфектно, но все пак се чудя дали да не си направя една диагностика. за да зная какво е положението за в бъдеще. Питането ми е какви пари струва само диагностиката?
                    Само диагностиката на стенд е 25 лв. - включва изпразване на системата като се отчита наличното количество фреон,вакумиране на системата и вакум тест.След това се запълва системата с фреон,като ако изтегленото от вашия автомобил количество е по-малко от необходимото по каталог - разликата се заплаща по 0,05 лв/грам фреон (Р 134 А).Препоръчително е да се зареди и ново масло с индикативна течност - 10 лв.Сервиз Ирис - АвтоклиматициСофия,кв.КняжевоБул.Цар Борис ІІІ , №: 272(между предпоследната и последна спирка на трамвай №: 5)02-963 0859 , 0888 400993 - Людмил Кръстанов02-963 1224 , 0888 551270 - Иво Арсов

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте!Карам пунто 2мк от 3 месеца. Има климатик- със сменен филтър веднага след закупуването на автомобила. По моя преценка климатика не охлажда добре- трябват му около 5 мин да започне да охлажда изобщо, а след това не изстудява достатъчно, било то и на 3-та, 4-та степен. Надявам се да се нуждае само от смяна на фреон (извинете ме, ако пиша глупости! ).Със записване не час ли мога да дойда при вас?Благодаря!

                      Коментар


                        #12
                        Климатик Фиат Пунто

                        Здравейте,може и без записване - работим всеки ден и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09.30 до 21.30 часа.Адреса е:кв.Кнняжево,бул.Цар Борис ІІІ, №: 272(между предпоследната и последна спирка на трамвай №: 5 в двора с високият комин)За допълнителна информация или насочване - 0888 400993 - Людмил КръстановДо скоро!

                        Коментар


                          #13
                          мен май ми е заминал компресора...втора ръка или нови можете ли да ми намерите???
                          Punto HGT - total
                          Punto 1.2 16v Sporting - total
                          Punto 1.2 - alive
                          Toyota celica t23

                          Коментар


                            #14
                            Да те попитам ремонт на радиатори правите ли?(прогнил)Ако не колко би струвал да се смени с нов и да се зареди с фреон?Става въпрос за Мерцедес Ц220Д
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              Компресор

                              SIII написа:
                              мен май ми е заминал компресора...втора ръка или нови можете ли да ми намерите???
                              Можем да предложим нов компресор - ще ми бъдат необходими данните за автомобила(марка,модел,година производство,кубатура двигател,номер двигател - или данни за компресора.Ако се затруднявате - идвате на оглед и аз ще взема необходимите ми данни,след което ще ви дам и цена.Поздрави-Людмил Кръстанов - 0888 400993сервиз Ирис - Автоклиматици

                              Коментар

                              Working...
                              X