Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремък за JTD, ама какъв?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремък за JTD, ама какъв?

    Предстои ми закупуване на ангренажния ремък на Бравата, заедно с ролките и да попитам каква марка трябва да бъде.Някой, казва Гейтс, друг казва Дайко и т.н.Какъв е най-добре да сложа. Интересува ме и марката на обтяжната ролка и на паразитната, каква да бъде.Това сигурно ще го правя веднъж на колата и за това искам поне да са "истински" по възможност.Ако някой знае от къде мога да си купя със сигурност най-добрите, като марка и качество да сподели от къде да си ги взема.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Ех, колеги, никой ли си няма представа.До колкото знам имам 2 избора за ремък - или Дайко или Гейтс.За ролки май пак 2 избора - или Бреда (май така се пишеше) или СКФ.Сега видях, че другия ремък е единствен (климатик, алтернатор, хидравлика) и има още 2 ролки там.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      BO написа:
      Ех, колеги, никой ли си няма представа.До колкото знам имам 2 избора за ремък - или Дайко или Гейтс.За ролки май пак 2 избора - или Бреда (май така се пишеше) или СКФ.Сега видях, че другия ремък е единствен (климатик, алтернатор, хидравлика) и има още 2 ролки там.
      ако не се лъжа hit-ko беше препоръчал Gates
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Ех, колеги, никой ли си няма представа.До колкото знам имам 2 избора за ремък - или Дайко или Гейтс.За ролки май пак 2 избора - или Бреда (май така се пишеше) или СКФ.Сега видях, че другия ремък е единствен (климатик, алтернатор, хидравлика) и има още 2 ролки там.
        Моите ги сменях тук http://www.dn-bg.com/ преди 3 месеца. Досега нямам проблеми след смяната - дадоха ми и гаранция 50 000км , но това е само ако те ти купуват /доставят/ частите. Фирмата е официален дистрибутор на лагери SKF, а аз им казах ангр. ремък да е GATES. Смениха ми и канален ремък. Ако желаеш повече инфо пиши ми ЛС. Аз ги сменях в сервиза в Младост-2, но виждам, че имат сервиз и в Овча купел 2. :D
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #5
          BO написа:
          Ех, колеги, никой ли си няма представа.До колкото знам имам 2 избора за ремък - или Дайко или Гейтс.За ролки май пак 2 избора - или Бреда (май така се пишеше) или СКФ.Сега видях, че другия ремък е единствен (климатик, алтернатор, хидравлика) и има още 2 ролки там.
          Значи аз моите ги взех от Александър Ауто всичко излезе под 200лв.като агренажа беше Гудиър.За ролките мисля,че бяха Бреда.
          Brava JTD ELX
          105 к.с.99"

          Коментар


            #6
            Като събираш мнения, да дам един глас на Gates Power GripТова са препоръки от приятел с таксиджииска фирма - те имат поглед над много марки
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар

            Working...
            X