Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газови предни амортисьори Cofap за Типо/Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газови предни амортисьори Cofap за Типо/Браво

    Доколкото ми се разпростират познанията предните амортисьори за Типо и за Браво са еднакви.В момента моето типо е с два сравнително нови (на около 2000км) газови амортисьори Cofap.Проблемът е че те се оказаха прекалено твърди за малкото ми двигателче (1108 Fire) и искам не искам трябва да си мина пак на маслени.Ако някой се интересува съм склонен да се споразумеем нещо за някаква цена (няма да искам повече от 35-40лв на брой) и да ги гледа/тества.Те са си още на колата така че тестове не са проблем.Колицата си се държи екстра в завой и т.н. обаче просто е много твърда возията и нямам друг избор освен да ги свалям и да си минавам на маслени (т.е. да си рециклирам старите или да си поръчвам нови от някъде)
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    имаш ЛС
    FIAT BRAVO 1.6 SX,103HP

    Коментар


      #3
      Би ли пуснал снимки. Само пълнителите ли продаваш или целия макферсон (без пружината де)

      Коментар


        #4
        #maiden:Този амортисьор няма пълнител.Той е цялото тяло и долната опора за пружината.#zfa 159:Не се лъжи да рециклираш амортисьори.2 пъти съм го правил с нулев ефект.Макар,че преди време един колега си рециклира единия,май беше срещу автогара "Овча купел",в локалното на "Борис".Доста си покара колата и така я продаде.Може би късмет...
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар


          #5
          Целия както си се продава (горе от тампона долу до шенкела).Снимки нямам как да кача защото са си на колата - евентуално другата седмица като дойдат новите и ги сложа ще нащракам старите и ще ги кача тук.
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар

          Working...
          X