Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форд Мондео '93 - 1500лв - Продаден

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форд Мондео '93 - 1500лв - Продаден

    Един приятел продава Мондеото - катастрофирало.За правене са: Заден ляв калник, задна броня, задна врата (капак), който е савсем малко засегнат - може и да не се сменя.От ударчето колата отскача напред и си чупи: Предна броня заедно с фаровете, решетката и там т.н. Нищо от двигател, радиатори и т.н. не е засегнато - колата си работи супер - двигателя мърка Общо взето тук трябва да знаете най-добре, но тези части струват около 600 лв и малко ремонт и ще си стане добра колата ако искате да си я карате.А да екстрите, които знам, че има са ел. стъкла, климатик, ербег, газова уредба БРЦ на мястото на резервната гума и т.н. Двигателя е 1.8/16в.За повече информация звънете на този телефон:0888207277
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    снимки

    не е лошо да качиш някоя друга снимчица
    Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

    Коментар


      #3
      Мондео

      Тази кола стоя няколко дни на Витошка на срещуположния ъгъл срещу аптека? Къде може да се огледа сега?

      Коментар


        #4
        Re: Мондео

        ogo___ написа:
        Тази кола стоя няколко дни на Витошка на срещуположния ъгъл срещу аптека? Къде може да се огледа сега?
        Точно същата колега!Ами за повече информация на посочения телефон.Аз съм посредника само
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар

        Working...
        X