Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регионалната среща в Сливен - резултати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регионалната среща в Сливен - резултати

    Колеги, дайте да спретнем една регионална среща тука, че ставаме за срам вече Тази седмица има и кръг от WTCC шампионата - може да го полеем с по една-две бири, и после да се метнем до пистата - че който се мисли за много заякнал след бирата да не прави поразии по пътищата Може да се съберем и след 24-ти, но според мене не е много удобно, защото 28-ми е работен ден, а пък около самия 24-ти сигурно доста хора ще са заети (е поне аз ще съм доста зает).Давайте идеи и да се хващаме в ръце, че срам голям - не сме се събирали от мнооооого време

    #2
    Колеги, какво става ???21 човека са видели темата, и нито едно отговорче ...

    Коментар


      #3
      Имаме поне петима, но все още явно не са прочели темата
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        В Сливен има готини хотели. Ако ходите Ви препоръчвам хотел "КРЕДО"

        Коментар


          #5
          Аз съм навитак ама само да се съберем повече хора. Immortal нещо се изгуби къде отиде тоз човек???

          Коментар


            #6
            Аз сьм твьрдо ЗА! Но дайте да се преброим поне, за една маса ставаме ли ? Гости от тук и там , ще има ли???

            Коментар


              #7
              Регионална среща-Сливен...

              hit-ko написа:
              Аз сьм твьрдо ЗА! Но дайте да се преброим поне, за една маса ставаме ли ? Гости от тук и там , ще има ли???
              Аз също съм ЗА,но нека Alfa_user като инициатор да даде някакви координати-разбира се,че всякакви предложения се приемат,но времето е ограничено...
              Ex. Grande Punto Driver

              Коментар


                #8
                Ами идеята беше да се съберем на 15.05 на пистата в Сливен към обяд - примерно към 13:00ч. Може да скокнем да видим кой как е с уменията на картинга, стига да работи... Обаче понеже малко се замотах с организацията - може да насрочим по-голяма среща за 29.05.Казвайте кои са желаещите за утре - ще се радвам да се съберем.

                Коментар


                  #9
                  Ето ме и мен - набарах един компютър и веднага във форума На работа нещо ми се губи ФИАТ-бг-то. И Митко не можа да ми реши проблема, изглежда нашия админ (в службата) нещо е забранил адреса... Както и да е, скоро пак ще имам нет в къщи.За срещата съм твърдо ЗА! И времето вече се стопли. А и ще се изфукам с новите джанти ))Ако на някой му липсвам - във форума на колегите от Алфа Ромео може да ме видите. Или в Тунинг.бгТам ще съм, така че да се организираме. И колеги с Ланча ще дойдат (за Страбекс - онази бялата ланча с хасковските номера, на която Веско с Астрата само номера й гледа )

                  Коментар


                    #10
                    Значи насрочваме окончателно срещата за 29.05 - чакаме се на пистата в Сливен от 11:30 до 12:00. Доколкото разбрах, май историята с картинга се проваля, така че колегите от Сливен да проучат къде можем да се съберем - в смисъл удобно заведенийце с паркинг. Ако може и да е с ТВ ще е още по-добре - мисля че на 29-ти има кръг от WTCC-шампионата. Но все пак в крайна сметка важното е да се съберем.Ако някой не е съвсем съгласен с часа - да пише, за да го обсъдим, но струва ми се около обяд е нормално.

                    Коментар


                      #11
                      ако има желаещи да тръгваме на 29.05 заедно от Бургас нека да си определим някакъв час, мисля че към 8.30-9.00h е добре..., какво ще кажете...
                      LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                      176B9.000
                      ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                      AR32301

                      Коментар


                        #12
                        Значи за хората от Ямбол - предлагам да се чакаме на изхода на града на малката площадка, където е контролния пост на КАТ към 11:20.Казвайте си колите и кой да чакам

                        Коментар


                          #13
                          Много малка отбивка си избрал, ще се сьберем ли!?!? За тези които участват вьв форума и желаят да бьдат част от шоуто, уговорения час е вече известен, но за останалите желаещи, ще трябва да се погрижим ние, от форума!!! Така,че да действаме, има още 1 ден! Но се чудя, каква среща ще правим в Сливен когато само 1 Сливенлия се е обозначил до този момент! От Бургас знам, че ще се организират?!Чакаме повече инициатива от Сливен!

                          Коментар


                            #14
                            hit-ko написа:
                            Много малка отбивка си избрал, ще се сьберем ли!?!?
                            Ако всички са така ентусиазирани, мисля че доста добре ще се получи. А ако отбивката наистина се окаже малка, ще отцепим и пътя, няма страшно

                            Коментар


                              #15
                              Хаиде, до утре, 11.30 на всички итал-фенове и ...... малка изненада с един от последните модели на ФИАТ в Бьлгария!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X